Speelschema

  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    20 apr19:50regulierWWS 45+1 - LAC Frisia 1883 45+1Sportpark 't LooTe spelen
    20 apr20:10regulierLAC Frisia 1883 45+1 - Lions'66 45+1Sportpark 't LooTe spelen
    20 apr20:30regulierFVC 45+1 - LAC Frisia 1883 45+1Sportpark 't LooTe spelen
    20 apr20:50regulierLAC Frisia 1883 45+1 - Blauw Wit '34 45+1Sportpark 't LooTe spelen
    21 apr14:30regulierLAC Frisia 1883 1 - Leovardia 6Nijboer, E (Eelke)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr15:30-Frisia 45+1 - OnderlingW. (Wietze) RoozeSportpark De Magere WeideTe spelen
    22 apr14:00regulierLAC Frisia 1883 1 - GAVC 1R. (René) BroekmanSportpark De Magere WeideTe spelen
    22 apr14:00regulierDTD 2 - LAC Frisia 1883 2G (Goitzen) StelwagenSportpark DTDTe spelen
    22 apr12:00regulierLAC Frisia 1883 3 - Gorredijk 2Wijnsma, O.E (Oepie)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    22 apr10:30regulierLAC Frisia 1883 4 - Bakkeveen 2Lakhloufi, M. (Mohamed)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    22 apr11:00regulierAmelandia 1 - LAC Frisia 1883 6Sportpark De SlingerTe spelen
    22 apr11:00regulierLAC Frisia 1883 7 - Friesland 6Rooze, W. (Wietze)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    25 apr19:00regulierLAC Frisia 1883 6 - fc Harlingen 4Rooze, W. (Wietze)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    25 apr20:00regulierDe Walden 3 - LAC Frisia 1883 7Sportpark Op de SkiedingTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    20 apr19:30bekerFutsal Frisia 3 - DWS Oosterpoort 2E. (Erwin) DraaijerActivum, Sporthal (HOOGEVEEN)Te spelen
    25 apr22:00regulierFutsal Frisia 3 - Futsal Marum 2L.W. (Willem) GriekSprthl Egelantier (Kalverdijk, LWD)Te spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    20 apr19:30regulierLAC Frisia 1883 VR30+1 - St.Annaparochie VR30+1Sportpark De Magere WeideTe spelen
    20 apr20:00regulierBlija VR30+1 - LAC Frisia 1883 VR30+1Sportpark De Magere WeideTe spelen
    20 apr20:30regulierLAC Frisia 1883 VR30+1 - S.C. Stiens VR30+1Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr14:30regulierBalk VR1 - LAC Frisia 1883 VR1Mennega, H. (Henk)Sportpark De WilgenTe spelen
    28 apr14:45regulierLAC Frisia 1883 VR1 - ONS Sneek VR2Sportpark De Magere WeideTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr12:45regulierSWZ Boso Sneek JO19-1 - LAC Frisia 1883 JO19-1Mw. M.M. (Martina) BoerSportpark vv Sneek Wit-ZwartTe spelen
    21 apr13:30regulierSJO Bergum BCV Combinatie JO19-2 - LAC Frisia 1883 JO19-2Hayma, G (Gauke)Sportpark Het KoningslandTe spelen
    28 apr12:00regulierLAC Frisia 1883 JO19-2 - MKV'29 JO19-1R (Roelof) LettingaSportpark De Magere WeideTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr14:30regulierGVAV-Rapiditas JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1G. (Gerco) ZandinkSportpark KardingeTe spelen
    21 apr10:40regulierONT JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-2Bakker, P.W.S. (Peter)Sportpark DouwekampTe spelen
    21 apr12:30regulierLAC Frisia 1883 JO17-3 - ST Arum/Stormvogels JO17-1Visser, P. (Pieter)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr09:00regulierSJO Warga WWS JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-4Sportpark WargaTe spelen
    28 apr09:00regulierDrachtster Boys JO17-2 - LAC Frisia 1883 JO17-2Sportpark Drachtster BosTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr14:45regulierLAC Frisia 1883 MO17-1 - SJO Bergum BCV Combinatie MO17-1Lakhloufi, M. (Mohamed)Sportpark De Magere WeideTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr14:45regulierSchalkhaar JO15-1G - LAC Frisia 1883 JO15-1H. (Harry) KamphuisSportpark De HorsterhoekTe spelen
    21 apr10:15regulierLAC Frisia 1883 JO15-2 - SC Bolsward JO15-1Timmer, J. (Jeffrey)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr10:45regulierLAC Frisia 1883 JO15-3 - SC Bolsward JO15-2Yedema, L.G (Leon)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr14:30regulierLAC Frisia 1883 JO15-4 - St.Annaparochie JO15-2Mijnheer, M. (Michel)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr09:00regulierWykels Hallum JO15-1 - LAC Frisia 1883 JO15-5Sportpark it BlikkelanTe spelen
    21 apr08:45regulierSC Franeker JO15-4 - LAC Frisia 1883 JO15-6Leistra, F. (Freddy)Sportpark Hertog van SaxenlaanTe spelen
    21 apr10:45regulierLAC Frisia 1883 JO15-8 - VC Trynwalden JO15-2Elzinga, D.J. (Dennis)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    24 apr18:45bekerLAC Frisia 1883 JO15-2 - Be Quick D JO15-1R (Riyadh) BotrousSportpark De Magere WeideTe spelen
    25 apr18:45regulierLAC Frisia 1883 JO15-4 - FC Birdaard JO15-1Sportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr12:30regulierLAC Frisia 1883 JO15-3 - QVC JO15-1GSportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr11:15regulierSt.Annaparochie JO15-2 - LAC Frisia 1883 JO15-5Schouman, D. (Davy)Sportpark De Waaie Te spelen
    28 apr09:00regulierLAC Frisia 1883 JO15-6 - Zeerobben JO15-3Sportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr10:45regulierLAC Frisia 1883 JO15-8 - GAVC JO15-3Sportpark De Magere WeideTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr12:45regulierLAC Frisia 1883 MO15-1 - ST Minnertsga/St.Jacob MO15-1Stelpstra, F. (Frank)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    25 apr19:00regulierMulier MO15-1 - LAC Frisia 1883 MO15-1Sportpark It FlietTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr12:30regulierLAC Frisia 1883 JO13-1 - d' Olde Veste'54 JO13-1Wenselaar, H. J. J. (Harry)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr12:00regulierOosterlittens JO13-1 - LAC Frisia 1883 JO13-2Stremler, R. (Rein)Sportpark "Tred iene"Te spelen
    21 apr08:45regulierFVC JO13-2 - LAC Frisia 1883 JO13-3Sportpark WiardaTe spelen
    21 apr09:00regulierLAC Frisia 1883 JO13-4 - Drogeham JO13-1Verdijck, E. (Edgar)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr08:45regulierZeerobben JO13-3 - LAC Frisia 1883 JO13-5Pol, P. (Piet) van derSportpark OostersportparkTe spelen
    21 apr09:00regulierFC Birdaard JO13-1 - LAC Frisia 1883 JO13-6Tacoma, PA (Pieter Anne)Sportpark De SwellenTe spelen
    21 apr11:45regulierBlauw Wit '34 JO13-6 - LAC Frisia 1883 JO13-7Sportpark WiardaTe spelen
    21 apr09:00regulierLAC Frisia 1883 JO13-8 - SJO Warga WWS JO13-1Hoving, P.S. (Patrick)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    26 apr19:00bekerLAC Frisia 1883 JO13-1 - Alcides JO13-1GSportpark De Magere WeideTe spelen
    26 apr18:45regulierST Oostergo/WTOC JO13-1 - LAC Frisia 1883 JO13-6Sportpark De Streng OostergoTe spelen
    28 apr10:45regulierSJO Bergum BCV Combinatie JO13-2 - LAC Frisia 1883 JO13-4Hirdes, T. (Ted)Sportpark Het KoningslandTe spelen
    28 apr09:00regulierLAC Frisia 1883 JO13-5 - Tzummarum JO13-1Sportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr10:30regulierLAC Frisia 1883 JO13-6 - Geel Wit JO13-1Sportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr10:15regulierLAC Frisia 1883 JO13-7 - SC Franeker JO13-3Sportpark De Magere WeideTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr10:30regulierBuitenpost MO13-1 - LAC Frisia 1883 MO13-1Sportpark De SwaddeTe spelen
    21 apr08:45regulierLAC Frisia 1883 MO13-2 - Beetgum MO13-1Meulen, H. (Harry) van derSportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr14:15regulierLAC Frisia 1883 MO13-3 - SJO Bergum BCV Combinatie MO13-2Al Bouzidi, A. (Ayman)Sportpark De Magere WeideTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr12:45regulierLAC Frisia 1883 JO11-1 - FC Wolvega JO11-1Huizing, R. (Remco)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr11:15regulierLAC Frisia 1883 JO11-2 - Be Quick D JO11-1Al Bouzidi, A. (Ayman)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr11:15regulierLAC Frisia 1883 JO11-3 - ONB JO11-2Cao, K. (Khang)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr09:30regulierBlack Boys JO11-1G - LAC Frisia 1883 JO11-4Sportpark Het SchuttersveldTe spelen
    21 apr10:00regulierBeetgum JO11-1 - LAC Frisia 1883 JO11-5Sportpark It BoskTe spelen
    21 apr08:45regulierLAC Frisia 1883 JO11-6 - VC Trynwalden JO11-1Soekhlall, S.R. (Shanyl)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr10:00regulierTzum JO11-1 - LAC Frisia 1883 JO11-7Aardema, WC. (Willem)Sportpark TzumTe spelen
    21 apr10:00regulierLAC Frisia 1883 JO11-9 - Nicator JO11-1Zondervan, A. (Abe)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr10:00regulierLAC Frisia 1883 JO11-10 - Zeerobben JO11-5Osinga, T. (Thijs)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr09:50regulierBlauw Wit '34 JO11-3 - LAC Frisia 1883 JO11-11Sportpark WiardaTe spelen
    21 apr08:45regulierHarkemase Boys JO11-3G - LAC Frisia 1883 JO11-12Sportpark De BoskTe spelen
    21 apr10:15regulierLAC Frisia 1883 JO11-13 - Zwaagwesteinde JO11-3Zuidema, B. (Bas)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr11:30regulierHardegarijp JO11-4 - LAC Frisia 1883 JO11-14Wietses, R. (Ralph)Sportpark De WarrenTe spelen
    25 apr18:30regulierSt. Jacob JO11-1 - LAC Frisia 1883 JO11-5Sportpark De FijfskaarTe spelen
    28 apr08:45regulierSt.Annaparochie JO11-1 - LAC Frisia 1883 JO11-2Boon, F. (Finn) van derSportpark De Waaie Te spelen
    28 apr09:00regulierST IJVC/Blauwhuis JO11-1 - LAC Frisia 1883 JO11-4Sportpark De UtherneTe spelen
    28 apr10:30regulierLAC Frisia 1883 JO11-5 - Geel Wit JO11-2Sportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr10:15regulierHardegarijp JO11-2 - LAC Frisia 1883 JO11-6Sportpark De WarrenTe spelen
    28 apr11:45regulierLAC Frisia 1883 JO11-8 - SWZ Boso Sneek JO11-3Sportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr12:15regulierLeovardia JO11-4 - LAC Frisia 1883 JO11-9Sportpark Kalverdijkje NoordTe spelen
    28 apr09:00regulierS.C. Stiens JO11-5 - LAC Frisia 1883 JO11-11Sportpark It GrynTe spelen
    28 apr08:45regulierZeerobben JO11-6 - LAC Frisia 1883 JO11-12Sportpark OostersportparkTe spelen
    28 apr11:00regulierLeovardia JO11-7 - LAC Frisia 1883 JO11-13Sportpark Kalverdijkje NoordTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr11:15regulierLAC Frisia 1883 JO9-1 - S.C. Stiens JO9-1Zink, J. (Jedy)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr08:45regulierLAC Frisia 1883 JO9-2 - Be Quick D JO9-2Walbeek, Y. S. (Yonathan)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr08:45regulierLAC Frisia 1883 JO9-3 - Leovardia JO9-2Kroon, S.L. (Sander)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr10:00regulierLAC Frisia 1883 JO9-4 - Nicator JO9-2GPloeg, N. (Niels) van deSportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr10:00regulierLAC Frisia 1883 JO9-5 - Udiros JO9-1GLemdjad, H.A. (Hakim)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr10:00regulierd' Olde Veste'54 JO9-3 - LAC Frisia 1883 JO9-6Sportpark Olde VesteTe spelen
    28 apr10:00regulierSC Franeker JO9-1 - LAC Frisia 1883 JO9-1Sportpark Hertog van SaxenlaanTe spelen
    28 apr09:00regulierHardegarijp JO9-1 - LAC Frisia 1883 JO9-3Sportpark De WarrenTe spelen
    28 apr09:00regulierLAC Frisia 1883 JO9-4 - Scharnegoutum'70 JO9-1Sportpark De Magere WeideTe spelen
    28 apr09:00regulierOudehaske JO9-1 - LAC Frisia 1883 JO9-5Reitsma, B.M. (Bjørn)Sportpark P. BultsmaTe spelen
  • DatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatieStatus
    21 apr11:15regulierLAC Frisia 1883 JO8-1 - Beetgum JO8-1Baarsma, R. J.J. (Rixt)Sportpark De Magere WeideTe spelen
    21 apr08:30regulierSC Berlikum JO8-1 - LAC Frisia 1883 JO8-2Sportpark De KoekoekTe spelen
    21 apr12:00regulierMKV'29 JO8-1 - LAC Frisia 1883 JO8-3Sportpark NylanTe spelen
    25 apr18:30regulierSJO DFC JO8-3 - LAC Frisia 1883 JO8-2Sportpark WelderingsstrjitteTe spelen
Frisia Rookvrij

Tot een rookvrij Frisia !

Wedstrijd van de week

zondag 22 april
14:00
Frisia 1GAVC 1

Club Agenda

24apr
24 apr 2018 - 19:00 - 20:00
Kledingfonds open
30apr
30 apr 2018 - 19:00 - 20:00
Kledingfonds open

Intussen op Twitter ...

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia