Speelschema

  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 125 nov14:30regulierLAC Frisia 1883 1 - Foarut 4Nijboer, E (Eelke)Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 126 nov14:00regulierLAC Frisia 1883 1 - Nieuw Buinen 1J.W. (Jan Willem) BouwSportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 226 nov11:00regulierActief 2 - LAC Frisia 1883 2J. (Jeroen) KeuterSportpark Actief
    LAC Frisia 1883 326 nov10:30regulierLSC 1890 3 - LAC Frisia 1883 3Sportpark Leeuwarderweg
    LAC Frisia 1883 426 nov12:00regulierLAC Frisia 1883 4 - Oerterp 2Wijnsma, O.E (Oepie)Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 526 nov10:30regulierNicator 5 - LAC Frisia 1883 5Sportpark Kalverdijkje Zuid
    LAC Frisia 1883 626 nov11:30regulierOosterlittens 3 - LAC Frisia 1883 6Sportpark "Tred iene"
    LAC Frisia 1883 726 nov10:30regulierLAC Frisia 1883 7 - Amelandia 2Rooze, W. (Wietze)Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 128 nov20:00bekerLAC Frisia 1883 1 - Ternaard 1J. (Jantinus) MeintsSportpark De Magere Weide
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    Futsal Frisia/Spin Off 122 nov20:00regulierHoogeveen 1 - Futsal Frisia/Spin Off 1L (Luck) KosterActivum, Sporthal (HOOGEVEEN)
    Futsal Frisia 222 nov20:15regulierFutsal Frisia 2 - Futsal Buitenpost/The Point 1J (Jan) de GrootAldlân (Leeuwarden)
    Futsal Frisia 229 nov20:15bekerFutsal Frisia 2 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 4K.E. (Klaas) HofstedeAldlân (Leeuwarden)
    Futsal Frisia 329 nov21:15bekerFutsal Frisia 3 - Futsal Dragten 4K.E. (Klaas) HofstedeAldlân (Leeuwarden)
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 VR125 nov14:15regulierMKV'29 VR1 - LAC Frisia 1883 VR1Sportpark Nylan
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 JO19-125 nov15:15regulierFVC JO19-1 - LAC Frisia 1883 JO19-1W. (Wouter) van de KolkSportpark Wiarda
    LAC Frisia 1883 JO19-225 nov13:15regulierLAC Frisia 1883 JO19-2 - Leeuwarder Zwaluwen JO19-1Wenselaar, H. J. J. (Harry)Sportpark De Magere Weide
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 MO19-125 nov15:30regulierLAC Frisia 1883 MO19-1 - Marum MO19-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 MO19-128 nov19:00regulierDrachtster Boys MO19-1 - LAC Frisia 1883 MO19-1Sportpark Drachtster Bos
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 JO17-125 nov13:30regulierATC '65 JO17-1 - LAC Frisia 1883 JO17-1M.P. (Mark Patrick) SmitSportpark Slangenbeek
    LAC Frisia 1883 JO17-225 nov09:00regulierBlauw Wit '34 JO17-2 - LAC Frisia 1883 JO17-2Sportpark Wiarda
    LAC Frisia 1883 JO17-325 nov14:30regulierLAC Frisia 1883 JO17-3 - ST Wardy/Marrum JO17-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO17-425 nov12:45regulierLeovardia JO17-3 - LAC Frisia 1883 JO17-4Sportpark Kalverdijkje Noord
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 MO17-125 nov13:45regulierMKV'29 MO17-1 - LAC Frisia 1883 MO17-1Sportpark Nylan
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 JO15-125 nov14:45regulierLAC Frisia 1883 JO15-1 - Flevo Boys JO15-1C. (Chris) MarijtSportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO15-225 nov09:00regulierLAC Frisia 1883 JO15-2 - SJO DFC JO15-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO15-325 nov10:30regulierBuitenpost JO15-2 - LAC Frisia 1883 JO15-3Sportpark De Swadde
    LAC Frisia 1883 JO15-525 nov10:00regulierSuameer JO15-1G - LAC Frisia 1883 JO15-5Sportpark De Heidkamp
    LAC Frisia 1883 JO15-625 nov08:45regulierLeovardia JO15-4 - LAC Frisia 1883 JO15-6Sportpark Kalverdijkje Noord
    LAC Frisia 1883 JO15-725 nov10:45regulierLAC Frisia 1883 JO15-7 - VVT JO15-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO15-825 nov12:30regulierLAC Frisia 1883 JO15-8 - ST Rijperkerk/Suawoude JO15-2Sportpark De Magere Weide
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 MO15-125 nov11:20regulierZeerobben MO15-2 - LAC Frisia 1883 MO15-1Plaschke, P (Peter)Sportpark Oostersportpark
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 JO13-421 nov18:30regulierKollum JO13-2 - LAC Frisia 1883 JO13-4Sportpark Baensein
    LAC Frisia 1883 JO13-125 nov12:15regulierLAC Frisia 1883 JO13-1 - ACV JO13-1GSportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO13-225 nov09:00regulierOerterp JO13-1 - LAC Frisia 1883 JO13-2Sportpark De Griene Greide
    LAC Frisia 1883 JO13-325 nov10:15regulierLAC Frisia 1883 JO13-3 - De Wilper Boys JO13-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO13-425 nov09:00regulierBuitenpost JO13-2 - LAC Frisia 1883 JO13-4Sportpark De Swadde
    LAC Frisia 1883 JO13-525 nov10:00regulierSt.Annaparochie JO13-2 - LAC Frisia 1883 JO13-5Sportpark De Waaie
    LAC Frisia 1883 JO13-625 nov10:45regulierLAC Frisia 1883 JO13-6 - Minnertsga JO13-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO13-725 nov09:00regulierLAC Frisia 1883 JO13-7 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-2Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO13-825 nov12:30regulierLAC Frisia 1883 JO13-8 - Blauw Wit '34 JO13-8Sportpark De Magere Weide
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 MO13-125 nov11:30regulierLAC Frisia 1883 MO13-1 - SJO Bergum BCV Combinatie MO13-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 MO13-225 nov15:30regulierLAC Frisia 1883 MO13-2 - Leovardia MO13-2Meulen, H. (Harry) van derSportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 MO13-325 nov14:00regulierLAC Frisia 1883 MO13-3 - Beetgum MO13-1Sportpark De Magere Weide
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 JO11-125 nov10:00regulierAlcides JO11-1 - LAC Frisia 1883 JO11-1Sportpark Ezinge
    LAC Frisia 1883 JO11-225 nov11:00regulierLeovardia JO11-1 - LAC Frisia 1883 JO11-2Sportpark Kalverdijkje Noord
    LAC Frisia 1883 JO11-325 nov12:30regulierLAC Frisia 1883 JO11-3 - Akkrum JO11-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO11-525 nov08:45regulierLAC Frisia 1883 JO11-5 - SC Kootstertille JO11-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO11-625 nov08:45regulierFVC JO11-2 - LAC Frisia 1883 JO11-6Sportpark Wiarda
    LAC Frisia 1883 JO11-725 nov10:00regulierLAC Frisia 1883 JO11-7 - SJO Broekster Walden JO11-3Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO11-825 nov09:00regulierSDS JO11-2 - LAC Frisia 1883 JO11-8Sportpark Skoalleseize
    LAC Frisia 1883 JO11-925 nov08:45regulierLAC Frisia 1883 JO11-9 - SJO Warga WWS JO11-2Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO11-1025 nov09:45regulierLeovardia JO11-4 - LAC Frisia 1883 JO11-10Sportpark Kalverdijkje Noord
    LAC Frisia 1883 JO11-1125 nov10:00regulierLAC Frisia 1883 JO11-11 - S.C. Stiens JO11-5Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO11-1225 nov08:30regulierLeovardia JO11-7 - LAC Frisia 1883 JO11-12Sportpark Kalverdijkje Noord
    LAC Frisia 1883 JO11-1325 nov10:30regulierFC Birdaard JO11-2 - LAC Frisia 1883 JO11-13Sportpark De Swellen
    LAC Frisia 1883 JO11-1425 nov11:15regulierLAC Frisia 1883 JO11-14 - SJO Warga WWS JO11-4Sportpark De Magere Weide
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 JO9-125 nov10:00regulierSC Franeker JO9-1 - LAC Frisia 1883 JO9-1Sportpark Hertog van Saxenlaan
    LAC Frisia 1883 JO9-225 nov08:45regulierLAC Frisia 1883 JO9-2 - Workum JO9-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO9-325 nov10:00regulierLAC Frisia 1883 JO9-3 - Balk JO9-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO9-425 nov08:45regulierLAC Frisia 1883 JO9-4 - Blauw Wit '34 JO9-2Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO9-525 nov09:00regulierSC Bolsward JO9-3 - LAC Frisia 1883 JO9-5Sportpark Het Bolwerk
    LAC Frisia 1883 JO9-725 nov11:20regulierZeerobben JO9-3G - LAC Frisia 1883 JO9-7Sportpark Oostersportpark
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    LAC Frisia 1883 JO8-125 nov10:00regulierLAC Frisia 1883 JO8-1 - SJO DFC JO8-1Sportpark De Magere Weide
    LAC Frisia 1883 JO8-225 nov10:15regulierSJO Bergum BCV Combinatie JO8-4 - LAC Frisia 1883 JO8-2Sportpark Het Koningsland
    LAC Frisia 1883 JO8-325 nov10:15regulierONB JO8-1 - LAC Frisia 1883 JO8-3Sportpark de Fennen
  • TeamDatumTijdSoortWedstrijdScheidsrechterLocatie
    Frisia JO725 nov09:00-Frisia JO7 - OnderlingSportpark De Magere Weide

Wedstrijd van de week


Nog niet bekend

Wie is er jarig ?

Jasper Koopmans, Lars Posthumus

Club Agenda

27nov
27 nov 2017 - 19:00 - 20:00
Kledingfonds open
28nov
28 nov 2017 - 19:00 - 20:00
Kledingfonds open
4dec
04 dec 2017 - 19:00 - 20:00
Kledingfonds open
11dec
11 dec 2017 - 19:00 - 20:00
Kledingfonds open

Intussen op Twitter ...

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia