Teamindelingen JO-9 (f-pup) 2016-2017

Bijgaand de voorlopige indelingen.
Indelingen zijn zorgvuldig en in overleg met trainers gemaakt, waarbij ook gekeken is naar evaluaties en leidersenquêtes van afgelopen seizoen.
Natuurlijk zullen er verrassingen en teleurstellingen zijn. Als je teleurgesteld bent, kunnen we je vooral adviseren om vanaf het begin te laten zien wat je waard bent!
Doe dat trouwens in alle gevallen, want er ligt veel concurrentie op de loer…….
Mocht je jouw naam niet terugvinden bij de opstellingen, neem dan contact op met de coördinator van betreffende afdeling.
Uiteraard kunnen er in de voorbereiding (en zeker ook tijdens het seizoen) mutaties plaats vinden door diverse omstandigheden en goede, dan wel iets minder goede vorm.
Trainingsschema wordt begin augustus op de site gepubliceerd. Door de late vakanties zullen de meeste trainingen in de tweede/derde week van augustus aanvangen.
Maar nu eerst allemaal een fijne vakantie gewenst.

Voorlopige indelingen Onder 9 (voorheen F-pupillen)
             
JO9-1     JO9-2     JO9-3
             
Tijs Flisijn (K)     Harmen Boorsma     Milan Landstra
Maroan Bgelgharbi     Rene v/d Veen     Nils Veldman
Daan Kats     Xavi Apeldoorn     Enzo Mink
Tetman de Graaf     Niels Carsouw     Stan Keizer
Achraf el Hamdaoui     Joeri ten Hoeve     Chris Faber
Jurre Knol     Levi de Jong     Tygo Rodenhuis
Abran Kooistra     Almicheneau Mambre        Jurre Pasma
Sacha Brummelen     Luke Heidinga     Chris van der Zee
             
             
             
JO9-4     JO9-5     JO9-6
             
Joshua Briggs     Fedde v/d Ploeg     Safwan Akazaz
Gijs van der Hooft     Arnoud Timmerman     Freya Algra
Hidde Braam     Kyleon Kibalabala     Zeger Berends
Pim Kamstra     Hielke Feitsma      Yvan Bij
Jente Hazenberg     Boy Aalders     Mohammed Hassan
Justinn Bergsma     Victor Boataschi     Lara kingma 
Rik Eenkhoorn     Jeroen Nauta     Daniel Kik
Fedde ten Hoeve     Jonathan Sijtema     Jorit Bouwer
Rafael de Meer            
             
JO9-7     JO9-8     JO9-9
             
Hessel Huinink      Mees Keizer      Yediael C. Samboe
Sylke van der Kooi     Isaiah Rinsma     Mike de Wit
Lisanne Mink     Alan Veltman     Nya de Wit
Nathan Vreugdenhil     Jasper Spijkstra     Ynte Rusticus
Sherelyne Muller     Levi Santinge     Ryan van der Meulen
Rana Schooleman     Rik de Haan      Khalid Rasho
Raven van der Pal     Madhi Sedahgat     Oscar de Vries
Bren de Haas     Houari Laghmiri     Thomas Hemmer 
             
             
JO9-10     JO9-11      
             
Veyis Duzgun      Maud Meester      
Jaro Posthumus     Bart Koops v.'t Jagt      
Saidu Shaw     Siem Koster      
Max Smid     Pjotr van der Velde      
Tristan Wagt     Keanu v.d. Vinden       
Mats Deinum     Floris Pol      
Casper Jeeninga     Gereone Stienstra      
Isra Bachtiar     Ulco Zeilstra      
             

 

Afdrukken

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia