Teamindelingen JO-15 (c-jun) 2016-2017

Bijgaand de voorlopige indelingen.
Indelingen zijn zorgvuldig en in overleg met trainers gemaakt, waarbij ook gekeken is naar evaluaties en leidersenquêtes van afgelopen seizoen.
Natuurlijk zullen er verrassingen en teleurstellingen zijn. Als je teleurgesteld bent, kunnen we je vooral adviseren om vanaf het begin te laten zien wat je waard bent!
Doe dat trouwens in alle gevallen, want er ligt veel concurrentie op de loer…….
Mocht je jouw naam niet terugvinden bij de opstellingen, neem dan contact op met de coördinator van betreffende afdeling.
Uiteraard kunnen er in de voorbereiding (en zeker ook tijdens het seizoen) mutaties plaats vinden door diverse omstandigheden en goede, dan wel iets minder goede vorm.
Trainingsschema wordt begin augustus op de site gepubliceerd. Door de late vakanties zullen de meeste trainingen in de tweede/derde week van augustus aanvangen.
Maar nu eerst allemaal een fijne vakantie gewenst.

Voorlopige indelingen Onder 15 (voorheen C-junioren)
               
JO15-1 - 2e divisie   JO15-2 - 1e klasse   JO15-3 - 2e klasse   JO15-4 - 3e klasse  
Jan-Karel Schuil 1 Tom Winters 1 Edgar Verdijck 1 Lars van Haren (K) 1
Given Pool 2 Jared Nartey 2 Stan van Tuinen 2 Marijn de Boer 2
Denian Timmer 3 Delano Zwerver 3 Jelle Zijlstra 3 Laurens de Roos 3
Jim Mourits 4 Jasper Hoekstra 4 Nigel de Gries  4 Timo van Raalte 4
Quinten Kalverboer 5 Sofian Bejaoui 5 Justus Zielhuis  5 Pawlo Jansen 5
Stefan Efde 6 Daan Groen 6 Roan Keasberry  6 Abdelkarim Laghmiri  6
Destin Rook 7 Hidde Sirag 7 Roy Meijer 7 Khang Cao 7
Remco Huizing 8 Thijs Leushuis 8 Justin Boatashi  8 Hielke Bootsma 8
Julius van 't Veer (K) 9 Sena Postma 9 Just Zijlstra 9 Kick Zijlstra 9
Jesse van Gorsel 10 Justin Rinsma 10 Mathijs Hoekstra (K)  10 Naweed Popal 10
Noah Smit 11 Ayoub Chahbari 11 Tristen Kuilman 11 Amar Akhiat 11
Milan Smit 12 Bjorn Mink (K) 12 Luca  Dijkstra 12 Tijn Hiemstra 12
Leon Ydema 13 Wieger Rinsma 13 Luut Sirag  13 Cas Houwerzijl 13
Jesse Postma 14 Zakaria El Hamdaoui 14 Floris Dijkstra 14 Harm Smid 14
Fernando Manglie 15   15 Rutger Terpstra 15 Thomas vd Dam 15
  16   16   16   16
  17   17   17   17
               
               
               
JO15-5 - 4e klasse   JO15-6 - 4e klasse   JO15-7 - 4e klasse      
Quentin Oudshoorn (K?)  1 Omer Duzgen (K?) 1 Steijn Dijkstra      
Amr Elzaalik 2 Noël Beer 2 Willem Koopal      
Jens Ferwerda 3 Ruben Bergsma 3 Thomas Kramer      
Arjen van Houten 4 Marek Droog 4 Moussa Mahnin      
Jesse van der Laan 5 Mees Geveke 5 Janalke Monsma      
Ian Lans 6 Jurven Seferina 6 Tim Van de Vosse      
Derk Jan Veldjesgraaf 7 Lars Smit 7 Marnix Wiersma      
Jordy Zandstra 8 Chaim Theuns 8 Jeroen Willekus      
Sander Brantsma 9 Milan Kronenburg 9 Jai Walia      
Leonard Oei 10 Hakim Lemdjad 10 Corne Viets      
Yannick Fraanje 11 Niels Kickstra 11 Josue Martinez Colon      
Hessel Faber 12 Sander Roosjen 12 Hannes de Rooy      
Damian Agzoul 13 Rik Groen 13 Emran Hasanzada      
Mees Kamstra 14 Thijs Scheepens 14 Nasim Ibnelkadi       
Daan Zeilstra 15 Jedy Zink 15 Patrick Ultzen      
  16   16        
  17   17        

 

Afdrukken

Dijkstra
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia