Poiesz Jeugd Sponsor Actie

Van 12 februari tm 8 april 2018 doet Frisia 1883 mee aan de Jeugd sponsor actie. Hoe meer mensen voor onze club sponsormunten sparen, hoe hoger de opbrengst voor de club. Op zaterdag 17 februari staan onze jeugdspelers in de Poiesz Westeinde. Wij moedigen mensen daarom aan om hun boodschappen te doen bij Poiesz en Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen bij de Poiesz supermarkt in Westeinde, of bij Frisia 1883, helpt u ons enorm!
 

Zaterdag 17 februari tussen 10.00-15.00u verkopen de jeugdspelers van Frisia 1883 'olympische oranjekoek stukjes' bij de Poiesz in Westeinde.
Een goed vooruitzicht: iets lekkers bij de koffie én Frisia blij maken met een financiële injectie. We hopen dat u allen mee doet!!

 

 

Afdrukken

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia