Frisia JO17-3

Trainer/coach

Mark Boonstra (Leider), Mans Nijenhuis (Leider)

Spelers

Joris Katoen (Keeper), Niels Alink, Calvin Andy, Collin Boonstra, Jarmo Buursma, Aron Hoekstra, Leon van Lingen, Emiel van der Meij, Emil Mulder, Japie Nijenhuis, Levin van der Pal, Corne Prose, Jens Ultzen, Rory Vallinga, Mike Zwerver

 

Informatie

  • Op dit moment geen teammededelingen


  • Geen wedstrijden in deze periode


  • DatumTijdAanw.NaamAdresOpmerkingen
    za 27-meiRobur jeugdtoernooiHarlingenFC Harlingen

  • DagTijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    Di19:45-20:45JO17-3Mark Boonstra8E (korfb.)38
    Do19:15-20:30JO17-3Mark Boonstra8E (korfb.)38

  • Begeleiding

    LeiderMark Boonstra 058-8440138  06 2831 9459  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    LeiderMans Nijenhuis

    Spelers

    Keeper
    Joris Katoen
    Veldspeler
    Niels Alink
    Veldspeler
    Calvin Andy
    Veldspeler
    Collin Boonstra
    Veldspeler
    Jarmo Buursma
    Veldspeler
    Aron Hoekstra
    Veldspeler
    Leon van Lingen
    Veldspeler
    Emiel van der Meij
    Veldspeler
    Emil Mulder
    Veldspeler
    Japie Nijenhuis
    Veldspeler
    Levin van der Pal
    Veldspeler
    Corne Prose
    Veldspeler
    Jens Ultzen
    Veldspeler
    Rory Vallinga
    Veldspeler
    Mike Zwerver
  • -- Er zijn geen teamlinks ingevuld --


  • -- Er zijn geen verslagen --



Competitie (2e klasse 07)

  • #TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1S.F. Deinum JO17-1d191621506814-
    2Annaparochie St. JO17-1191432457720-
    3SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d181314408026-
    4Franeker SC JO17-2201046346553-
    5Leeuwarder Zwaluwen JO17-218963336043-
    6MKV'29 JO17-1d20938304448-
    7SC Berlikum JO17-1206212203045-
    8Tzummarum JO17-1d204412163367-
    9ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d204214142659-
    10Beetgum JO17-1d204214143183-
    11Frisia JO17-3203116104298-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:28
  • DatumTijdWedstrijdAccommodatie
    22-05-201719:00SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - Annaparochie St. JO17-1Sportpark Ouwesyl
    24-05-201720:00S.F. Deinum JO17-1d - Leeuwarder Zwaluwen JO17-2Sportpark Deinum
    25-05-201719:00Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1dSportpark Nylan

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:28
  • DatumWedstrijdUitslag
    10-09-2016MKV'29 JO17-1d - Frisia JO17-36-4
    10-09-2016ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - Tzummarum JO17-1d2-2
    10-09-2016SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - Franeker SC JO17-25-2
    17-09-2016Frisia JO17-3 - Tzummarum JO17-1d3-7
    17-09-2016Annaparochie St. JO17-1 - Beetgum JO17-1d12-0
    17-09-2016Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - SC Berlikum JO17-12-1
    17-09-2016S.F. Deinum JO17-1d - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d2-1
    17-09-2016MKV'29 JO17-1d - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d1-3
    24-09-2016Tzummarum JO17-1d - Leeuwarder Zwaluwen JO17-20-3
    24-09-2016ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - Annaparochie St. JO17-10-2
    24-09-2016SC Berlikum JO17-1 - Franeker SC JO17-23-3
    24-09-2016Beetgum JO17-1d - Frisia JO17-35-3
    24-09-2016SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - S.F. Deinum JO17-1d1-1
    01-10-2016Annaparochie St. JO17-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO17-24-7
    01-10-2016Franeker SC JO17-2 - Tzummarum JO17-1d2-3
    01-10-2016S.F. Deinum JO17-1d - Frisia JO17-35-1
    01-10-2016MKV'29 JO17-1d - Beetgum JO17-1d2-1
    01-10-2016SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d4-0
    08-10-2016Tzummarum JO17-1d - S.F. Deinum JO17-1d0-1
    08-10-2016Frisia JO17-3 - Annaparochie St. JO17-10-7
    08-10-2016Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - Franeker SC JO17-23-3
    08-10-2016SC Berlikum JO17-1 - MKV'29 JO17-1d1-3
    08-10-2016Beetgum JO17-1d - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d1-4
    15-10-2016Franeker SC JO17-2 - Annaparochie St. JO17-13-7
    15-10-2016S.F. Deinum JO17-1d - Beetgum JO17-1d6-0
    15-10-2016MKV'29 JO17-1d - Leeuwarder Zwaluwen JO17-22-3
    15-10-2016ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - SC Berlikum JO17-12-1
    15-10-2016SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - Tzummarum JO17-1d1-2
    22-10-2016SC Berlikum JO17-1 - Annaparochie St. JO17-11-0
    22-10-2016Beetgum JO17-1d - Leeuwarder Zwaluwen JO17-24-5
    29-10-2016Tzummarum JO17-1d - MKV'29 JO17-1d1-1
    29-10-2016Frisia JO17-3 - Franeker SC JO17-23-8
    29-10-2016Annaparochie St. JO17-1 - S.F. Deinum JO17-1d0-0
    29-10-2016SC Berlikum JO17-1 - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d0-5
    29-10-2016Beetgum JO17-1d - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d4-3
    05-11-2016Annaparochie St. JO17-1 - Tzummarum JO17-1d4-0
    05-11-2016Franeker SC JO17-2 - Beetgum JO17-1d9-2
    05-11-2016S.F. Deinum JO17-1d - SC Berlikum JO17-13-0
    05-11-2016MKV'29 JO17-1d - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d2-1
    12-11-2016S.F. Deinum JO17-1d - Franeker SC JO17-23-1
    12-11-2016ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - Leeuwarder Zwaluwen JO17-21-4
    12-11-2016SC Berlikum JO17-1 - Tzummarum JO17-1d1-6
    12-11-2016SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - Frisia JO17-314-1
    19-11-2016Frisia JO17-3 - Leeuwarder Zwaluwen JO17-24-4
    26-11-2016Frisia JO17-3 - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d3-2
    26-11-2016Annaparochie St. JO17-1 - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d4-1
    26-11-2016Franeker SC JO17-2 - MKV'29 JO17-1d3-1
    26-11-2016Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - S.F. Deinum JO17-1d2-4
    26-11-2016Beetgum JO17-1d - SC Berlikum JO17-14-1
    03-12-2016ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - Franeker SC JO17-20-1
    03-12-2016SC Berlikum JO17-1 - Frisia JO17-33-0
    03-12-2016SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - Leeuwarder Zwaluwen JO17-25-2
    10-12-2016Tzummarum JO17-1d - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d1-2
    10-12-2016Annaparochie St. JO17-1 - SC Berlikum JO17-11-0
    10-12-2016Franeker SC JO17-2 - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d5-2
    10-12-2016Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - Beetgum JO17-1d7-0
    17-12-2016MKV'29 JO17-1d - S.F. Deinum JO17-1d3-4
    17-12-2016Beetgum JO17-1d - Tzummarum JO17-1d5-1
    28-01-2017Frisia JO17-3 - MKV'29 JO17-1d0-2
    04-03-2017Frisia JO17-3 - Beetgum JO17-1d7-0
    04-03-2017Annaparochie St. JO17-1 - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d2-0
    04-03-2017Franeker SC JO17-2 - SC Berlikum JO17-12-1
    04-03-2017Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - Tzummarum JO17-1d4-1
    11-03-2017Tzummarum JO17-1d - Annaparochie St. JO17-10-6
    11-03-2017Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - Frisia JO17-32-0
    11-03-2017ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - MKV'29 JO17-1d0-4
    11-03-2017SC Berlikum JO17-1 - S.F. Deinum JO17-1d0-3
    11-03-2017Beetgum JO17-1d - Franeker SC JO17-21-1
    18-03-2017Annaparochie St. JO17-1 - Frisia JO17-36-2
    18-03-2017Franeker SC JO17-2 - Leeuwarder Zwaluwen JO17-23-1
    18-03-2017S.F. Deinum JO17-1d - Tzummarum JO17-1d7-1
    18-03-2017MKV'29 JO17-1d - SC Berlikum JO17-12-0
    18-03-2017SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - Beetgum JO17-1d7-0
    25-03-2017Frisia JO17-3 - S.F. Deinum JO17-1d0-6
    25-03-2017Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - Annaparochie St. JO17-13-3
    25-03-2017ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d1-7
    25-03-2017Beetgum JO17-1d - MKV'29 JO17-1d1-2
    01-04-2017Franeker SC JO17-2 - Frisia JO17-36-4
    01-04-2017S.F. Deinum JO17-1d - Annaparochie St. JO17-10-2
    01-04-2017MKV'29 JO17-1d - Tzummarum JO17-1d7-2
    01-04-2017ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - Beetgum JO17-1d3-1
    01-04-2017SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - SC Berlikum JO17-14-1
    03-04-2017Tzummarum JO17-1d - Franeker SC JO17-22-2
    08-04-2017Tzummarum JO17-1d - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d0-6
    08-04-2017Annaparochie St. JO17-1 - Franeker SC JO17-27-1
    08-04-2017Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - MKV'29 JO17-1d3-3
    15-04-2017Tzummarum JO17-1d - Frisia JO17-32-3
    15-04-2017ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - S.F. Deinum JO17-1d0-6
    15-04-2017SC Berlikum JO17-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO17-24-4
    15-04-2017Beetgum JO17-1d - Annaparochie St. JO17-10-2
    15-04-2017SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - MKV'29 JO17-1d7-0
    19-04-2017S.F. Deinum JO17-1d - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d5-0
    22-04-2017Tzummarum JO17-1d - Beetgum JO17-1d2-2
    22-04-2017MKV'29 JO17-1d - Annaparochie St. JO17-1-
    22-04-2017SC Berlikum JO17-1 - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d2-1
    29-04-2017ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d - Frisia JO17-35-4
    29-04-2017SC Berlikum JO17-1 - Beetgum JO17-1d1-0
    06-05-2017Annaparochie St. JO17-1 - MKV'29 JO17-1d6-0
    06-05-2017Franeker SC JO17-2 - S.F. Deinum JO17-1d2-3
    06-05-2017Tzummarum JO17-1d - SC Berlikum JO17-10-5
    10-05-2017MKV'29 JO17-1d - Franeker SC JO17-21-2
    10-05-2017Frisia JO17-3 - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d0-4
    13-05-2017S.F. Deinum JO17-1d - MKV'29 JO17-1d4-0
    13-05-2017Franeker SC JO17-2 - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d6-1
    13-05-2017Frisia JO17-3 - SC Berlikum JO17-10-4
    18-05-2017Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d1-1
    20-05-2017MKV'29 JO17-1d - Annaparochie St. JO17-12-2
    20-05-2017Beetgum JO17-1d - S.F. Deinum JO17-1d0-5
    22-05-2017SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d - Annaparochie St. JO17-1-
    24-05-2017S.F. Deinum JO17-1d - Leeuwarder Zwaluwen JO17-2-
    25-05-2017Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 - SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:28

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia