Frisia JO19-1

Trainer/coach

Marco Hoekstra (Leider), Jimmy ten Hoeve (Assistent-scheidsrechter), Dennis de Munck (Trainer)

Spelers

Rimar Looge (Keeper), Julius van 't Veer (Keeper), Tim Bijkerk, Ilias Bourakba, Jelmer Buursma, Stefan Efde, Sam Flisijn, Vincent Hoekema, Bart Kooistra, Klaas Kuiken, Tom Langendijk, Abbas Mampuya, Robert Polée, Given Pool, Nils Sjoerdsma, Nizar Tavares Baptista, Denian Timmer, Rick Tromp, Mohamed Yachou

 

Informatie

  • Winterprogramma L.A.C. “Frisia 1883” JO19-1

     

    Beste spelers/ouders,

     

    Voor de komende winterperiode hebben we het volgende wedstrijdprogramma en trainingen samengesteld.

     

    Laatste training:                                              Donderdag 13 december 2018

    Eerste training na de jaarwisseling:         Donderdag 10 januari 2019

     

    Donderdag 27 december 2018

     

    Zaalvoetbaltoernooi KNVB kerstzaal in de Rengershal te Leeuwarden

    Aanwezig: 08.30 uur, Aanvang: 09.00 uur. Programma zie in de bijlage.

     

    Eventueel bij winst in de poule naar finales op vrijdag 28 december 2018!

     

    Eerste competitiewedstrijd 2019:          

     

    Zaterdag 9 februari 2019 Frisia JO19-1 - Olde Veste JO19-1          Aanvang: 14.45 uur.

     

    Zaterdag 16 februari 2019

     

    ST Meppel/Alcides JO19-1 - Frisia JO19-1  Aanvang: 15.00 uur

     

    Oefenschema:

    Zaterdag 19 januari 2019  Frisia JO19-1 - ONS Sneek JO19-1                        Aanvang: 14.30 uur

    Zaterdag 26 januari 2019  Frisia JO19-1 - Foarût 1                                          Aanvang: 14.30 uur

    Zaterdag 2 februari 2019  Flevo Boys JO19-1 - Frisia JO19-1                         Aanvang: 12.30 uur

          

     Zaterdag 30 maart 2019  Frisia JO19-1 – Drachtster Boys JO19-1              Aanvang: 14.30 uur

     

    Met vriendelijke groet,

     

    L.A.C.”Frisia 1883” JO19-1

     

    Begeleiding

     

    Trainer                                                 Teammanager                                  Ass Teammanager/grens

     

    Dennis                                                 Marco                                                  Jimmy

     

    Trainingsdagen -en tijden:

    Maandag en donderdag
    20.00-21.30 uur.
    Aanwezig minimaal 15 minuten vantevoren. 




  • Begeleiding

    Assistent-scheidsrechterJimmy ten Hoeve
    LeiderMarco Hoekstra
    TrainerDennis de Munck

    Spelers

    Keeper
    Rimar Looge
    Keeper
    Julius van 't Veer
    Veldspeler
    Tim Bijkerk
    Veldspeler
    Ilias Bourakba
    Veldspeler
    Jelmer Buursma
    Veldspeler
    Stefan Efde
    Veldspeler
    Sam Flisijn
    Veldspeler
    Vincent Hoekema
    Veldspeler
    Bart Kooistra
    Veldspeler
    Klaas Kuiken
    Veldspeler
    Tom Langendijk
    Veldspeler
    Abbas Mampuya
    Veldspeler
    Robert Polée
    Veldspeler
    Given Pool
    Veldspeler
    Nils Sjoerdsma
    Veldspeler
    Nizar Tavares Baptista
    Veldspeler
    Denian Timmer
    Veldspeler
    Rick Tromp
    Veldspeler
    Mohamed Yachou
  • Competitie 3e divisie D

  • Competitie 3e divisie D

  • Competitie 3e divisie D

  • Geen toernooien in deze periode


  • DagTijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    Ma20:00-21:30JO19-11A1AB10
    Do20:00-21:30JO19-11A1AB10


Afdrukken

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia