Standen

1e klasse F

#TeamGP
1Achilles 1894 12661
2Nieuw Buinen 12650
3Hoogeveen 12640
4GRC Groningen 12640
5WVV 12640
6Emmen 12638
7Bergum 12635
8SVBO 12633
9FVC 12632
10Wolvega FC 12632
11Frisia 12631
12Erica SC 12630
13LSC 1890 12621
14VKW 12616


  

Hoofdklasse A

#TeamGP
1Be Quick 1887 zon. 22464
2GRC Groningen 22446
3Germanicus 22443
4Emmen 22442
5Drachten 22434
6Stadskanaal 22432
7Alcides 22430
8SWZ Boso Sneek 22427
9Emmeloord SC 22427
10LSC 1890 22427
11Frisia 22424
12WVV 22421
13Erica SC 22417


  

2e klasse A

#TeamGP
1Bergum 21844
2Harlingen 21837
3Geel Wit 21834
4Franeker SC 21830
5LSC 1890 31827
6MKV'29 21824
7Oosterlittens 21820
8Akkrum 21819
9Frisia 31813
10VC Trynwalden 21811


  

3e klasse B

#TeamGP
1Frisia 42459
2Read Swart 22446
3Aengwirden 22445
4S.C. Stiens 22442
5Renado 22437
6Dronrijp 22435
7Friesland 22432
8SC Bolsward 22431
9Terschelling 22425
10Nicator 22424
11Nieuweschoot 22424
12Irnsum 22424
13MKV'29 32411


  

4e klasse B

#TeamGP
1Gorredijk 31952
2Lemmer 21836
3Mildam 22031
4Frisia 52231
5LSC 1890 41829
6VWC 21929
7Harlingen 42128
8Black Boys 21926
9Nieuweschoot 32126
10Tijnje 21813
11Harlingen 31912
12V.V. Heerenveen 362


  

5e klasse D

#TeamGP
1Dokkum 22043
2Nicator 52038
3S.F. Deinum 31736
4Friesland 31936
5Frisia 61828
6Bergum 41826
7VC Trynwalden 32021
8Jacob St. 22020
9DTD 42019
10Annaparochie St. 42018
11Annaparochie St. 31817


  

6e klasse E

#TeamGP
1LSC 1890 62148
2S.C. Stiens 42046
3Frisia 72142
4Harlingen 62036
5Warga 32229
6Flamingo SC 32027
7SWZ Boso Sneek 62227
8Friesland 52026
9DTD 52226
10MKV'29 42123
11Irnsum 32115
12Walden De 3209


  

1e klasse 22

#TeamGP
1Blauw Wit '34 45+1612
2Frisia 45+610
3Zeerobben 45+267
4Leovardia 45+165


  

6e klasse J

#TeamGP
1Veenwouden SC 41735
2Jistrum 21734
3Noordbergum 21633
4Frisia 11830
5Rijperkerk 31824
6Ternaard 31618
7Ouwe Syl 21718
8SSS'68 21617
9Birdaard FC 31717
10Ropta Boys 31814


  

Hoofdklasse H

#TeamGP
1Flamingo SC 12247
2ONR 12246
3Hoogeveen 12240
4Futsal Frisia 12238
5Herauten De 12233
6DOSKO 12232
7Waterpoort Boys 12232
8Urk zvv 22231
9Blauw Wit '34 12221
10Drs. Vijfje 22221
11Friesland 12221
12Futsal Emmeloord/Mar Seafood 22210


  

1e klasse B

#TeamGP
1Old Forward 11845
2Futsal Buitenpost/The Point 11844
3Futsal Dragten 21829
4Futsal Frisia 21825
5Balk 11824
6sc Genemuiden 1/ IJsselkern1821
7Leekster Eagles A11817
8zvv Grijpskerk 11816
9Friesland 21814
10Golden Oldies 11813


  

3e klasse G

#TeamGP
1Nieuw Roden VR12266
2SJO J.V. Oostenburg VR12244
3SC Bolsward VR12243
4SWZ Boso Sneek VR12242
5Leeuwarder Zwaluwen VR12241
6MKV'29 VR12231
7Frisia VR12229
8SC Berlikum VR12220
9Be Quick D VR22220
10Drachtster Boys VR12216
11Blauw Wit '34 VR12213
12SJO Bergum BCV Combinatie VR22211


  

5e klasse E

#TeamGP
1Tzum VR11847
2ST FC BWM VR11638
3SC Berlikum VR21735
4Harlingen VR11831
5S.C. Stiens VR31830
6WWS VR11719
7Warga VR11715
8Annaparochie St. VR21813
9Frisia VR21611
10CVO VR11710


  

1e klasse 01

#TeamGP
1AVC VR30+11228
2FVC VR30+11222
3Annaparochie St. VR30+11214
4Frisia VR30+1125


  

3e divisie D

#TeamGP
1Urk JO19-12258
2DVS'33 Ermelo JO19-12252
3Hoogezand JO19-12240
4Olde Veste'54 JO19-12238
5Quick '20 JO19-12237
6HSC '21 JO19-12237
7Achilles 1894 JO19-12237
8ACV JO19-12226
9Tubantia JO19-12219
10Frisia JO19-12215
11TVC '28 JO19-12213
12csv Apeldoorn JO19-1225


  

1e klasse 29

#TeamGP
1S.C. Stiens JO19-12261
2Franeker SC JO19-12248
3SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO19-12248
4SC Bolsward JO19-12241
5Leeuwarder Zwaluwen JO19-12241
6SC Berlikum JO19-12233
7MKV'29 JO19-12230
8ST: IJVC/Blauwhuis JO19-12228
9Frisia JO19-22224
10ST Minnertsga-St.Jacob JO19-12214
11Blauw Wit '34 JO19-22214
12Harlingen JO19-1220


  

3e divisie D

#TeamGP
1Olde Veste'54 JO17-12248
2Flevo Boys JO17-12243
3ATC'65 JO17-12242
4Quick '20 JO17-12242
5ACV JO17-12236
6Frisia JO17-12233
7HSC '21 JO17-12232
8GVAV-Rapiditas JO17-12229
9Schalkhaar JO17-12226
10Velocitas 1897 JO17-12220
11Oranje Nassau JO17-12214
12Achilles 1894 JO17-12210


  

1e klasse 29

#TeamGP
1Leeuwarder Zwaluwen JO17-12262
2Franeker SC JO17-12246
3Drachten JO17-12245
4Frisia JO17-22241
5Blauw Wit '34 JO17-22235
6Akkrum JO17-12234
7S.C. Stiens JO17-12232
8ST: IJVC/Blauwhuis JO17-12224
9SWZ Boso Sneek JO17-22222
10ONT JO17-12218
11Leovardia JO17-22211
12SJO Bergum BCV Combinatie JO17-2228


  

2e klasse 07

#TeamGP
1S.F. Deinum JO17-1d1950
2Annaparochie St. JO17-11945
3SJO CVO/Ouwe Syl JO17-1d1840
4Franeker SC JO17-22034
5Leeuwarder Zwaluwen JO17-21833
6MKV'29 JO17-1d2030
7SC Berlikum JO17-12020
8Tzummarum JO17-1d2016
9ST Minnertsga-St.Jacob JO17-1d2014
10Beetgum JO17-1d2014
11Frisia JO17-32010


  

3e klasse 22

#TeamGP
1VCR JO17-11332
2SJO Broekster Walden JO17-21324
3SDS JO17-2d1424
4Frisia JO17-41322
5Leovardia JO17-41315
6Blauw Wit '34 JO17-51313
7SJO Bergum BCV Combinatie JO17-41310
8AVC JO17-1d129


  

2e divisie D

#TeamGP
1Cambuur L. JO15-12259
2GVAV-Rapiditas JO15-12248
3Frisia JO15-12243
4ATC'65 JO15-12240
5Roda 46 JO15-12240
6Schalkhaar JO15-12228
7WSV JO15-12227
8Olde Veste'54 JO15-12225
9Blauw Wit '34 JO15-12224
10Oranje Nassau JO15-12220
11Genemuiden SC JO15-12215
12Urk JO15-12210


  

1e klasse 29

#TeamGP
1Akkrum JO15-12672
2S.C. Stiens JO15-12669
3SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-12654
4GAVC JO15-12642
5SDS JO15-12641
6ONS Boso Sneek JO15-22640
7FVC JO15-12539
8Frisia JO15-22634
9Leeuwarder Zwaluwen JO15-12531
10Workum JO15-12630
11SC Bolsward JO15-12629
12Blauw Wit '34 JO15-22619
13Flevo Boys JO15-32616
14LSC 1890 JO15-2264


  

2e klasse 08

#TeamGP
1SC Berlikum JO15-11848
2Frisia JO15-31844
3SJO Warga WWS JO15-11842
4Terschelling JO15-1Gd1829
5Kollum JO15-2d1824
6SJO Bergum BCV Combinatie JO15-21821
7Friese Boys JO15-11821
8Hardegarijp JO15-2d1820
9Nicator JO15-1189
10Leeuwarder Zwaluwen JO15-2d186


  

3e klasse 12

#TeamGP
1Frisia JO15-41024
2SWZ Boso Sneek JO15-31022
3SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-21015
4ST SJO RVC/Langweer JO15-21012
5MKV'29 JO15-1d910
6Balk JO15-393


  

4e klasse 19

#TeamGP
1SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-3925
2Woudsend JO15-1921
3Blauw Wit '34 JO15-6912
4SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO15-4911
5Frisia JO15-599
6SC Bolsward JO15-5d91


  

3e klasse 15

#TeamGP
1Blue Boys JO15-1d1028
2Drachtster Boys JO15-41019
3SC Franeker JO15-3d1019
4Beetgum JO15-1d1013
5SJO WTTC JO15-1104
6Frisia JO15-6104


  

4e klasse 25

#TeamGP
1Beetgum JO15-2d1016
2Franeker SC JO15-51016
3Annaparochie St. JO15-31016
4Frisia JO15-71014
5Oosterlittens JO15-2d1011
6Makkum JO15-2109


  

1e klasse 07

#TeamGP
1Leovardia MO15-1d1025
2Frisia MO15-11020
3AVC MO15-11016
4Zeerobben MO15-1912
5Blauw Wit '34 MO15-297
6ST Minnertsga-St.Jacob MO15-1d104


  

1e klasse 02

#TeamGP
1Sweach De MO15-1721
2SC Berlikum MO15-1d813
3Beetgum MO15-1812
4Frisia MO15-266
5SC Veenwouden MO15-1d71


  

2e divisie D

#TeamGP
1Go Ahead Eagles JO13-12467
2Cambuur L. JO13-12465
3FC Groningen JO13-22444
4Quick '20 JO13-12439
5Drachtster Boys JO13-12437
6ATC'65 JO13-12436
7Schalkhaar JO13-1G2434
8GVAV-Rapiditas JO13-12432
9Urk JO13-12430
10FC Emmen JO13-22423
11Flevo Boys JO13-12418
12Frisia JO13-12417
13asv Dronten JO13-1249


  

1e klasse 08

#TeamGP
1Oerterp JO13-1d2045
2Grootegast Fc. JO13-11939
3Drachten JO13-1d1934
4Kollum JO13-12034
5Frisia JO13-22034
6SJO SVH/TFS JO13-11932
7Marum JO13-12030
8Buitenpost JO13-12020
9Zwaagwesteinde JO13-12019
10Jubbega JO13-1G2015
11Gorredijk JO13-1196


  

1e klasse 06

#TeamGP
1Leeuwarder Zwaluwen JO13-12257
2Franeker SC JO13-12253
3Zeerobben JO13-12249
4Annaparochie St. JO13-12245
5S.C. Stiens JO13-12241
6Ropta Boys JO13-12233
7Harlingen JO13-12228
8SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-12224
9Be Quick D JO13-2d2219
10Blauw Wit'34 JO13-2d2217
11SC Berlikum JO13-12210
12Frisia JO13-3226


  

2e klasse 25

#TeamGP
1Leeuwarder Zwaluwen JO13-2924
2ONS Boso Sneek JO13-2920
3GAVC JO13-11017
4SWZ Boso Sneek JO13-21014
5Frisia JO13-4104
6ST: IJVC/Blauwhuis JO13-1104


  

2e klasse 30

#TeamGP
1SDS JO13-11025
2Terschelling JO13-1Gd921
3Franeker SC JO13-2916
4FVC JO13-2d89
5Frisia JO13-5107
6Annaparochie St. JO13-2104


  

2e klasse 11

#TeamGP
1Nicator JO13-1924
2Harlingen JO13-2918
3Minnertsga JO13-1918
4Frisia JO13-61016
5Mulier JO13-1104
6ST Arum-Stormvogels'64 JO13-193


  

3e klasse 27

#TeamGP
1Akkrum JO13-2Gd616
2Oudehaske JO13-1612
3LSC 1890 JO13-364
4Balk JO13-2d63


  

3e klasse 28

#TeamGP
1S.C. Stiens JO13-3924
2SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-41021
3Leovardia JO13-5912
4fc Harlingen JO13-3G1011
5Franeker SC JO13-5810
6Frisia JO13-9103


  

2e klasse 02

#TeamGP
1Blauw Wit '34 MO13-21022
2FC Birdaard MO13-1d1021
3SC Berlikum MO13-1d914
4Frisia MO13-1912
5Anjum MO13-1910
6Geel Wit MO13-292


  

2e klasse 08

#TeamGP
1SJO Dronrijp Foarút Combinatie MO13-11030
2ST Wardy/Marrum MO13-1d1019
3Geel Wit MO13-1913
4Nicator MO13-1d913
5S.C. Stiens MO13-2108
6Frisia MO13-2101


  

1e klasse 01

#TeamGP
1Udiros JO11-1G2266
2GVAV-Rapiditas JO11-12148
3Frisia JO11-12242
4ONS Boso Sneek JO11-1d2238
5Be Quick 1887 JO11-11836
6Blauw Wit '34 JO11-12230
7Urk JO11-12029
8Drachtster Boys JO11-1d2225
9Heerenveen JO11-12121
10Velocitas 1897 JO11-12218
11FVC JO11-12116
12Akkrum JO11-1216


  

1e klasse 03

#TeamGP
1Zeerobben JO11-11955
2Leovardia JO11-12048
3MKV'29 JO11-11944
4Be Quick D JO11-12044
5Frisia JO11-21925
6VC Trynwalden JO11-12025
7FVC JO11-21923
8Drachtster Boys JO11-22019
9Franeker SC JO11-12013
10Hardegarijp JO11-1187
11Blauw Wit '34 JO11-2207


  

1e klasse 04

#TeamGP
1SJO Jong Harkema JO11-12261
2SJO Bergum BCV Combinatie JO11-12250
3VEV'67 JO11-12247
4SJO J.V. Oostenburg JO11-12238
5SJO Feanstars JO11-12235
6ONB JO11-12230
7Drachten JO11-12228
8VAKO JO11-12125
9Kollum JO11-12224
10Leovardia JO11-22121
11Frisia JO11-32214
12Drachtster Boys JO11-3226


  

2e klasse 14

#TeamGP
1Annaparochie St. JO11-11026
2AVC JO11-1d1021
3S.C. Stiens JO11-11019
4SJO Warga WWS JO11-11013
5Frisia JO11-4104
6SJO Broekster Walden JO11-1104


  

3e klasse 19

#TeamGP
1Frisia JO11-51027
2V en V'68 JO11-11024
3S.F. Deinum JO11-11021
4Franeker SC JO11-4109
5SC Bolsward JO11-5106
6Blauw Wit '34 JO11-7103


  

3e klasse 20

#TeamGP
1SC Bolsward JO11-3816
2FVC JO11-3815
3Leovardia JO11-4815
4ONS Boso Sneek JO11-2813
5Frisia JO11-680


  

4e klasse 26

#TeamGP
1MKV'29 JO11-41030
2Frisia JO11-71019
3S.C. Stiens JO11-41015
4Tzummarum JO11-11012
5Hardegarijp JO11-2107
6SC Berlikum JO11-2d106


  

4e klasse 25

#TeamGP
1Frisia JO11-81021
2Leovardia JO11-8918
3LSC 1890 JO11-61018
4Zeerobben JO11-71017
5Harlingen JO11-2911
6Makkum JO11-2d100


  

4e klasse 29

#TeamGP
1VIOD JO11-1G1027
2Be Quick D JO11-31027
3Blauw Wit '34 JO11-8911
4St. Jacob JO11-1d99
5Frisia JO11-9108
6FVC JO11-4103


  

4e klasse 27

#TeamGP
1S.C. Stiens JO11-31030
2Annaparochie St. JO11-21020
3Beetgum JO11-11019
4SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO11-3109
5SDS JO11-2107
6Frisia JO11-10103


  

5e klasse 27

#TeamGP
1IJVC JO11-31030
2Franeker SC JO11-51020
3LSC 1890 JO11-91012
4SC Bolsward JO11-81010
5Frisia JO11-11108
6Scharnegoutum'70 JO11-3107


  

5e klasse 21

#TeamGP
1AVV JO11-11025
2SC Bolsward JO11-71024
3Leovardia JO11-91013
4Black Boys JO11-1G910
5Frisia JO11-12107
6ONS Boso Sneek JO11-495


  

5e klasse 24

#TeamGP
1SWZ Boso Sneek JO11-7d1025
2GAVC JO11-41018
3SJO Warga WWS JO11-41017
4Leeuwarder Zwaluwen JO11-31013
5LSC 1890 JO11-8107
6Frisia JO11-13107


  

5e klasse 25

#TeamGP
1Blauw Wit '34 JO11-111030
2SC Bolsward JO11-91018
3Frisia JO11-14d1014
4Zeerobben JO11-91011
5Leovardia JO11-11107
6SDS JO11-4104


  

Hoofdklasse 12

#TeamGP
1Frisia JO9-1822
2Heerenveense Boys JO9-1819
3Joure SC JO9-1812
4Leovardia JO9-183
5MKV'29 JO9-183


  

Hoofdklasse 07

#TeamGP
1SJO J.V. Oostenburg JO9-1921
2Drachtster Boys JO9-1820
3Blauw Wit '34 JO9-11019
4Frisia JO9-2108
5Gorredijk JO9-1107
6FVC JO9-193


  

1e klasse 14

#TeamGP
1SC Bolsward JO9-11030
2CVVO JO9-11024
3SJO Bergum BCV Combinatie JO9-21013
4Frisia JO9-31011
5Frisia JO9-5109
6Blauw Wit '34 JO9-2101


  

1e klasse 11

#TeamGP
1ONT JO9-11030
2SJO Jong Harkema JO9-11019
3ONB JO9-11019
4VC Trynwalden JO9-11010
5SJO Broekster Walden JO9-1105
6Frisia JO9-4104


  

1e klasse 14

#TeamGP
1SC Bolsward JO9-11030
2CVVO JO9-11024
3SJO Bergum BCV Combinatie JO9-21013
4Frisia JO9-31011
5Frisia JO9-5109
6Blauw Wit '34 JO9-2101


  

2e klasse 22

#TeamGP
1Franeker SC JO9-21030
2SJO Warga WWS JO9-21021
3Blauw Wit '34 JO9-31018
4Leovardia JO9-31012
5FVC JO9-3106
6Frisia JO9-6103


  

3e klasse 29

#TeamGP
1SJO CVO/Ouwe Syl JO9-11023
2SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO9-2915
3Blauw Wit '34 JO9-91014
4Minnertsga JO9-1913
5S.F. Deinum JO9-11011
6Frisia JO9-7106


  

2e klasse 18

#TeamGP
1Scharnegoutum'70 JO9-11025
2Annaparochie St. JO9-21022
3Blauw Wit '34 JO9-5916
4Blauw Wit '34 JO9-71016
5Frisia JO9-8106
6Friesland JO9-1G90


  

2e klasse 21

#TeamGP
1MKV'29 JO9-21027
2fc Harlingen JO9-2G1025
3Blauw Wit '34 JO9-41017
4SWZ Boso Sneek JO9-21013
5Workum JO9-2103
6Frisia JO9-9103


  

4e klasse 23

#TeamGP
1fc Harlingen JO9-3G1025
2Zeerobben JO9-51022
3Frisia JO9-101019
4SDS JO9-21011
5Franeker SC JO9-396
6S.C. Stiens JO9-490


  

3e klasse 32

#TeamGP
1SJO Warga WWS JO9-31030
2Leovardia JO9-41021
3Akkrum JO9-21019
4Noordbergum JO9-1G1010
5Frisia JO9-11109
6MKV'29 JO9-5100


  

5e klasse 09

#TeamGP
1Frisia JO9-121030
2Drogeham JO9-2919
3SJO Bergum BCV Combinatie JO9-91013
4Gorredijk JO9-7810
5SC Kootstertille JO9-2G97
6Kollum JO9-4103


  

5e klasse 12

#TeamGP
1Wykels Hallum JO9-3824
2Jacob St. JO9-1G814
3Annaparochie St. JO9-4811
4Hardegarijp JO9-589
5SJO Warga WWS JO9-680


  

5e klasse 17

#TeamGP
1Potetos JO9-3G1018
2Lycurgus JO9-11817
3Oranje Nassau JO9-3G1014
4Engelbert JO9-2G912
5DIO Groningen JO9-2G911
6Zuidhorn JO9-11107


  

1e klasse 05

#TeamGP
1SC Bolsward JO7-1927
2Frisia JO7-1G911
3Nicator JO7-199
4SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO7-195


  

1e klasse 06

#TeamGP
1Wykels Hallum JO7-1924
2VC Trynwalden JO7-1911
3SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO7-2911
4Frisia JO7-296


  

1e klasse 07

#TeamGP
1Frisia JO7-31236
2Friesland JO7-11219
3S.C. Stiens JO7-21210
4Wykels Hallum JO7-2125


  

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia