Trainingsschema


Een ieder dient zich m.i.v. 31 augustus aan dit schema te houden.
Kunstgras mag pas betreden worden na toestemming van de trainer.
Trainingen op kunstgras (mits op aangegeven tijd) gaan voor oefenwedstrijden.
 

Na de laatste training dienen doelen en ander materiaal van het veld gehaald te worden.
Alle groepen: kleedkamers veegschoon achterlaten!

 


 
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    16:00-17:00JO9-3Alkan Aydemir, Stefan Veldman2B2a22
    16:00-17:00JO9-4Alkan Aydemir, Stefan Veldman2B2b22
    16:30-17:30JO11-3Garlord Kibalabala3B3a25
    16:30-17:30JO11-4Garlord Kibalabala3B3b25
    16:30-17:30JO9-1Kevin Kingma1B1a21
    16:30-17:30JO9-2Jarmo Buursma1B1b21
    17:00-17:55JO9-5Sven Deinum4B2a33
    17:30-18:45JO13-1Mike Vallinga, Ward Wieringa1A1AB14
    17:30-18:45JO13-2Koos Copini, Max Huiskamp2A2A31
    17:30-18:45JO13-3Jordy Hoekema, Leon Yedema4A2B32
    17:30-18:45JO13-4Mikki Mehovic3B1a28
    17:30-18:45JO13-5John Otten4B1b28
    17:30-18:45JO15-1Dennis de Munck1B2AB6
    17:30-18:45MO13-1Anton Kingma, Heiko Kiwiet5B3a20
    17:30-18:45MO13-2Antoinnette Bouw, Marrit Pater6B3b19
    18:45-20:00JO15-2Piet van Gorsel, Ditmer de Jong2A1AB37
    18:45-20:00JO15-3Kai Van Rijswijk, Edwin Schaafsma3A2AB36
    18:45-20:00MO15-1Anton Kingma, Heiko Kiwiet5B1AB20
    18:45-20:00MO17-1Vanethy Pothoven, René Wetting5B3AB19
    18:45-20:00MO19-1Johan Struijs6B2AB13
    20:00-21:00JO17-3Kees Osinga, Rinse Zondervan3B3AB38
    20:00-21:30JO19-1Stefan Veldman1A1AB10
    20:00-21:30JO19-2Léon Postma, Wiebren Postma2A2AB41
    20:00-21:30VR1Anne Marie de Haan, Cyriel de Haan6B2AB8
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    10:00-11:30Senioren 45+1B1AB1
    17:15-18:30JO13-6VACATURE1B2a29
    17:15-18:30JO13-7Michel Walbeek2B2b29
    17:15-18:30JO13-8Maikel Guptar3B3a30
    17:30-18:30JO11-1Hidde Pater3B1a24
    17:30-18:30JO11-2Tim Bijkerk4B1b24
    17:30-18:30JO15-8Kees Mourits, Fokko Spinder4A2A34
    17:30-18:45JO13-1Mike Vallinga, Ward Wieringa1A1AB14
    18:30-19:45JO15-7Thorkild Beltman3B1a27
    18:30-19:45JO17-2Stan Vaatstra, Erwin Wenselaar4B2AB40
    18:30-20:00JO17-1Mitchell Timmer, Maarten vd Wal2B3a11
    18:45-19:45JO15-5Ed van Lingen, Fokko Spinder4A2A34
    18:45-20:00JO15-1Dennis de Munck3B3b6
    18:45-20:00JO15-4Folkert de Vries3A1AB7
    18:45-20:00JO15-6Cees Viets2A2B35
    19:45-21:00JO17-4Leon Veneman2B1AB39
    20:00-21:30Zondag 1Richard Dijkstra, Jaap de Jong1A3
    20:00-21:30Zondag 2Dennis de Munck4B3AB6
    20:00-21:30Zondag 3Cor Mijnheer, Folkert de Vries3B2AB7
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    15:00-15:45Mini-pupillen1B1ABgang
    15:00-15:55JO8-1Marchel Lamsma2B2bgang
    15:00-15:55Voetbalschool 15.00-16.001B2 + B3gang
    16:00-16:55Voetbalschool 16.00-17.001Bgang
    17:00-17:55Voetbalschool 17.00-18.001Bgang
    17:15-18:15JO9-3Alkan Aydemir, Stefan Veldman3A1A22
    17:15-18:15JO9-4Alkan Aydemir, Stefan Veldman4A1B22
    17:15-18:30JO13-4Dirk de Vries1A2A34
    17:15-18:30JO13-5Jayzir Martina, John Otten2A2B28
    17:30-19:00KeepersJoep van de Haar4B2AB2
    18:00-19:00JO13-3Jordy Hoekema, Leon Yedema3B1AB32
    18:15-19:45JO19-2Léon Postma, Wiebren Postma1B3AB41
    18:30-19:45JO13-2Koos Copini, Max Huiskamp3A2AB31
    18:30-19:45JO15-3Kai Van Rijswijk, Edwin Schaafsma2A1AB36
    19:00-20:00JO17-3Kees Osinga, Rinse Zondervan4B2AB38
    19:00-20:15Vrouwen 30+Yvonne Slof5B1AB8
    20:00-21:30JO19-1Stefan Veldman1A1AB10
    20:00-21:30Zaterdag 1Marco Hulshof3B3a18
    20:00-21:30Zondag 4Romke Brinkman4B3b5
    20:00-21:30Zondag 5Jaap Terpstra, Salvatore Tundo4A2AB17
    20:00-21:30Zondag 6Kevin Dikken, Nick de la Fonteyne2B2AB15
    20:15-21:45Senioren 45+Chris Langendijk2B1b1
    20:15-21:45Zondag 7Ed van Lingen2B1a16
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    16:30-17:30JO11-3Garlord Kibalabala1B1a25
    16:30-17:30JO11-4Garlord Kibalabala2B1b25
    16:30-17:30JO9-1Kevin Kingma3B2a21
    16:30-17:30JO9-2Jarmo Buursma3B2b21
    17:15-18:30JO13-1Mike Vallinga, Ward Wieringa1A1AB14
    17:15-18:30JO15-4Folkert de Vries2A2AB7
    17:30-18:30JO11-1Hidde Pater3B1a24
    17:30-18:30JO11-2Tim Bijkerk4B1b24
    17:30-18:45JO15-2Piet van Gorsel, Ditmer de Jong3B2AB37
    17:30-18:45MO13-1Anton Kingma, Heiko Kiwiet5B3a20
    17:30-18:45MO13-2Antoinnette Bouw, Marrit Pater6B3b19
    18.30-20:00JO17-2Stan Vaatstra, Erwin Wenselaar2A2AB40
    18:30-19:45MO15-1Anne Marie de Haan5B1AB20
    18:30-20:00JO17-1Mitchell Timmer, Maarten vd Wal4A1AB11
    18:45-20:00MO17-1Vanethy Pothoven, René Wetting5B3AB19
    18:45-20:00MO19-1Johan Struijs6B2AB13
    19:45-21:00JO17-4Leon Veneman2B1AB39
    20:00-21:30VR1Anne Marie de Haan, Cyriel de Haan6B3AB8
    20:00-21:30Zondag 1Richard Dijkstra, Jaap de Jong1A3
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    10:00-11:30Senioren 45+1B11
    16:15-17:15JO8-1Marchel Lamsma3B1a33
    17:00-18:00JO11-12Marcel Kik, Bert Kingma3B2b26
    17:00-18:00JO11-13Fokko Spinder3B2b26
    17:30-18:30JO11-5Alex Noordhuis3B1b26
    17:30-18:30JO11-6Marco Braam3B1a26
    17:30-18:30JO13-6Walter Bruinsma2A1A29
    17:30-18:30JO13-73A1B29
    17:30-18:30JO13-8Maikel Guptar4A2A30
    18:45-20:00JO15-1Dennis de Munck1A2AB6
    18:45-20:00JO15-5Ed van Lingen2B2a35
    18:45-20:00JO15-6Cees Viets3B2b35
    18:45-20:00JO15-7Thorkild Beltman4B3a27
    18:45-20:00JO15-8VACATURE2B3b27
    18:45-20:00JO17-1Mitchell Timmer, Maarten vd Wal4A1AB11
    20:00-21:30Zondag 2Dennis de Munck1A2AB6
    20:00-21:30Zondag 3Cor Mijnheer, Folkert de Vries3A1AB7
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    10:30-11:45Senioren 45+Folkert de Vries1B11
    19:30-20:30Vrouwen 30+Yvonne Slof1B18

Afdrukken

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia