Trainingsschema


Een ieder dient zich m.i.v. 19 augustus aan dit schema te houden.
Kunstgras mag pas betreden worden na toestemming van de trainer.
Trainingen op kunstgras (mits op aangegeven tijd) gaan voor oefenwedstrijden.

LET OP:
Bij warming-up/inlopen voor training en wedstrijd NIET de lijnen van het strafschopgebied gebruiken i.v.m. spoorvorming. Trainers dienen hier op toe te zien.

Na de laatste training dienen doelen en ander materiaal van het veld gehaald te worden.
Alle groepen: kleedkamers veegschoon achterlaten! 



 
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    16:30-17:30JO9-1Mikki Mehovic2B1a21
    16:30-17:30JO9-22B1b21
    17:00-18:15JO12-1Klaas Kuiken1B3a24
    17:15-18:15JO10-1Stefan Efde1B2a23
    17:30-18:30JO10-3Marchel Lamsma3B1a26
    17:30-18:30JO10-4Marchel Lamsma3B1a26
    17:30-18:30JO10-5Marchel Lamsma3B1b26
    17:30-18:30JO10-6Marchel Lamsma3B1b26
    17:30-18:45JO13-2Hans van Kempen, Kevin Kingma3A1AB31
    17:30-18:45JO13-4Thorkild Beltman1A2AB30
    18:15-19:30JO13-1Leon Yedema, Jan Ytsma2B314
    18:15-19:30MO13-1Jan (Pake) Egberts, Gerton Werkema5B2a19
    18:15-19:30MO13-2Roos Algra, Dagmar Bijlsma6B2b20
    18:30-19:45JO15-2Klaas Kuiken, Edwin Schaafsma4B127
    18:45-20:00MO15-1Anton Kingma, Heiko Kiwiet, Arie Zeilstra6A1A16
    18:45-20:00MO15-2Martijn de Haas, Mariska Lans5A1B16
    18:45-20:00MO19-1Vanethy Pothoven5A2AB13
    19:30-21:00Zaterdag 1Tobias Sandner, Martin Westerhof1B27
    19:30-21:00Zaterdag 23B337
    19:45-21:00JO15-1Koos Copini, Martell Tromp4B139
    20:00-21:30JO19-1Dennis de Munck2A1AB10
    20:00-21:30VR1Anne Marie de Haan, Cyriel de Haan6A2AB5
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    10:00-11:30Senioren 45+ (55+!)1B11
    17:00-18:00JO12-2Rutger Terpstra1B1a24
    17:00-18:00JO13-1Leon Yedema, Jan Ytsma1A1AB14
    17:00-18:30JO15-3Mikki Mehovic4B3a29
    17:30-18:30JO11-1Jan Durk de Groot1B2a25
    17:30-18:30JO11-2Djerry Spoelstra1B2b25
    18:00-19:15JO15-4Folkert de Vries4B138
    18:00-19:30JO17-1Romke Barske2A1AB12
    18:00-19:30JO17-2Max Huiskamp, Edt van Lingen3A2AB34
    18:30-19:45JO15-2Klaas Kuiken, Edwin Schaafsma3B227
    18:30-20:00JO14-2Andries Rinsma2B3a18
    18:30-20:00JO14-3Maikel Guptar3B3b18
    19:15-20:30JO19-2Folkert de Vries4B141
    19:30-21:00Zondag 1Marcel Valk6A3
    20:00-21:30Zaterdag 4Thulani Xhali1B328
    20:00-21:30Zondag 2Lody Roembiak5B26
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    15:00-15:55JO7-1Voetbalschool, Folkert de Vries1B1gang
    15:00-15:55JO8Jan Durk de Groot, Mike Vallinga, Voetbalschool1B2B3gang
    16:00-17:00Voetbalschool 16.00-17.00Jan Durk de Groot, Mike Vallinga, Voetbalschool4B2B3gang
    17:00-18:00Voetbalschool 17.00-18.00Jan Durk de Groot, Mike Vallinga, Voetbalschool4B2B3gang
    17:30-18:30JO10-2Hamza Abdelkarim3B1a26
    17:30-18:30JO10-3Marchel Lamsma4B1b26
    17:30-18:30JO13-2Hans van Kempen, Kevin Kingma2A2AB31
    17:30-18:30JO13-3Max van Bon1A1AB30
    18:30-20:00JO15-1Koos Copini, Martell Tromp1A1AB39
    18:30-20:00JO17-32A2AB35
    18:30-20:00JO17-44B2a36
    18:30-20:00JO17-53B2b36
    18:30-20:00MO15-1Anton Kingma, Heiko Kiwiet, Arie Zeilstra5B316
    19:00-20:15VR25B1a8
    19:00-20:15Vrouwen 30+Yvonne Slof6B1b8
    20:00-21:30Senioren 45+Chris Langendijk3B31
    20:00-21:30Zaterdag 3Ward Wieringa4B2a42
    20:00-21:30Zondag 3Werner Haagsma1A1AB15
    20:00-21:30Zondag 5Salvatore Tundo, Gerton Werkema2A2AB17
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    16:00-17:00JO10-1Stefan Efde1B1a23
    16:00-17:00JO12-2Rutger Terpstra3B1b24
    16:30-17:30JO11-1Jan Durk de Groot2A2A25
    16:30-17:30JO11-2Djerry Spoelstra2A2B25
    17:00-18:00JO9-1Mikki Mehovic4B1a21
    17:00-18:00JO9-24B1b21
    17:00-18:15JO13-1Leon Yedema, Jan Ytsma1B214
    17:00-18:15JO13-4Thorkild Beltman2B3a30
    17:00-18:15MO13-1Jan (Pake) Egberts, Gerton Werkema5B3b19
    17:15-18:45JO17-1Romke Barske3A1AB12
    17:30-18:45JO17-2Max Huiskamp, Edt van Lingen4A2AB34
    18:00-19:15JO15-4Folkert de Vries1B138
    18:15-19:15JO12-1Klaas Kuiken2B2a24
    18:15-19:30JO14-2Andries Rinsma4B3b18
    18:15-19:30JO14-3Maikel Guptar3B3a18
    18:15-19:30MO13-2Roos Algra, Dagmar Bijlsma6B2b20
    18:45-20:00MO15-2Martijn de Haas, Mariska Lans6A1AB16
    18:45-20:00MO19-1Vanethy Pothoven5A2AB13
    19:15-20:30JO19-22B141
    19:30-21:00Zaterdag 1Tobias Sandner, Martin Westerhof1B27
    19:30-21:00Zaterdag 22B337
    20:00-21:30JO19-1Dennis de Munck3A1AB10
    20:00-21:30VR1Anne Marie de Haan, Cyriel de Haan6A2AB5
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    10:00-11:30Senioren 45+ (55+!)1B11
    17:00-18:00JO10-2Hamza Abdelkarim1B1b26
    17:00-18:00JO9-3Uytrecht1B1a22
    17:00-18:15JO15-3Mikki Mehovic1B329
    18:00-19:00JO12-33B1a32
    18:00-19:00JO12-43B1b32
    18:00-19:15JO15-2Klaas Kuiken, Edwin Schaafsma1A2AB27
    18:00-19:15JO17-33B235
    18:00-19:15JO17-41A1A36
    18:00-19:15JO17-52A1B36
    18:15-19:30JO13-3Max van Bon4B330
    19:30-21:00JO15-1Koos Copini, Martell Tromp2B339
    19:30-21:00Zondag 1Marcel Valk6A3
    19:30-21:00Zondag 2Lody Roembiak5B26
  • TijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    10:30-12:00Senioren 45+Folkert de Vries1B11
    19:00-20:15Vrouwen 30+Yvonne Slof5B18

Afdrukken

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia