boxindelingen, Veldindelingen

Veld -en boxindelingen

Tip voor Google gebruikers: klik op het icoontje om de wedstrijd toe te voegen aan je (standaard) Google Agenda

Veld -en boxindelingen (thuis)

Woensdag 20 september

TeamTijdAanw.SoortWedstrijdVeldBoxenScheidsrechterUitslag
720:0019:15BeFrisia 7 - Friesland 3B2 + 3-Afg.Wedstrijd waarschijnlijk naar woensdag 4-10
JO9-718:0017:30BeFrisia JO9-7 - Leovardia JO9-7C25 + 6M. van der Velde

Zaterdag 23 september

TeamTijdAanw.SoortWedstrijdVeldBoxenScheidsrechterUitslag
Zat114:4513:45CoFrisia Zat 1 - Tzum 2C5 + 6-
VR115:0014:00CoFrisia VR1 - Leeuwarder Zwaluwen VR1B2 + 3J. Struijs
JO19-212:1511:15CoFrisia JO19-2 - Leovardia JO19-2A2 + 3-Leovardia JO19-2 teruggetrokken
JO17-314:3013:45CoFrisia JO17-3 - Franeker SC JO17-2D7 + 8-
JO15-114:4513:45CoFrisia JO15-1 - Quick '20 JO15-1A1 + 4Miedema, J.
JO15-213:0012:00CoFrisia JO15-2 - Leeuwarder Zwaluwen JO15-1B1 + 4-
JO15-710:4510:00CoFrisia JO15-7 - Zwaagwesteinde JO15-2GC5 + 6-
JO15-812:4512:00CoFrisia JO15-8 - SJO Warga WWS JO15-2C5 + 6A. Cirikovic
JO13-111:3010:30CoFrisia JO13-1 - ONS Sneek JO13-1B2 + 3K. Tardy
JO13-309:0008:15CoFrisia JO13-3 - Stanfries JO13-1C5 + 6E. Verdijck
JO13-409:0008:15CoFrisia JO13-4 - Drachtster Boys JO13-4D7 + 8-
JO13-610:4510:00CoFrisia JO13-6 - S.F. Deinum JO13-1D7 + 8R. Reitsma
JO13-812:3011:45CoFrisia JO13-8 - Zeerobben JO13-5D7 + 8E. Verdijck
MO13-110:1509:30CoFrisia MO13-1 - SJO Bergum BCV Comb. MO13-1A1 + 4-
MO13-314:3013:45CoFrisia MO13-3 - Franeker SC MO13-1B12 + 3-
JO11-310:0009:30CoFrisia JO11-3 - SC Bolsward JO11-1B22 + 3J. Zink
JO11-508:4508:15CoFrisia JO11-5 - Blauw Wit '34 JO11-2B21 + 4M. de Boer
JO11-908:4508:15CoFrisia JO11-9 - SC Bolsward JO11-5B31 + 4B. Zuidema
JO11-1009:0008:30CoFrisia JO11-10 - Be Quick D JO11-5E (korfb.)7 + 8C. Viets
JO11-1110:0009:30CoFrisia JO11-11 - Black Boys JO11-1GB32 + 3A. Cirikovic
JO11-1410:1509:45CoFrisia JO11-14 - Leovardia JO11-8E (korfb.)7 + 8-
JO9-110:1509:45CoFrisia JO9-1 - FVC JO9-1B15 + 6J. Willekus
JO9-311:3011:00CoFrisia JO9-3 - Heerenveen JO9-2B15 + 6M. Brouwer
JO9-409:0008:30CoFrisia JO9-4 - VC Trynwalden JO9-1B12 + 3J. F. Martina
JO9-511:3011:00CoFrisia JO9-5 - Scharnegoutum'70 JO9-1B15 + 6H. Ament
JO8-110:1509:45CoFrisia JO8-1 - Heerenveen JO8-3B15 + 6-
JO8-209:0008:30CoFrisia JO8-2 - Joure SC JO8-2B12 + 3S. Reiph

Zondag 24 september

TeamTijdAanw.SoortWedstrijdVeldBoxenScheidsrechterUitslag
114:0012:45CoFrisia 1 - Bergum 1A1 + 3Tanja, P.J.AS: M. Hommes + H.A.C. Basstra
412:0011:00CoFrisia 4 - Dronrijp 2B2 + 4-
610:3009:30CoFrisia 6 - FVC 3C5 + 6-
711:0010:00CoFrisia 7 - Dronrijp 3D7 + 8-

Woensdag 27 september

TeamTijdAanw.SoortWedstrijdVeldBoxenScheidsrechterUitslag
720:0019:15BeFrisia 7 - S.C. Stiens 4A2 + 4-

Afdrukken

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia