Frisia JO13-3

Trainer/coach

Kai Van Rijswijk (Leider, Trainer), Erwin Wenselaar (Leider, Trainer)

Spelers

John Dijkstra (Keeper), Leandro Altenburg, Joram Banninga, Maurits Gramsma, Redmer van der Kooi, Neinjel Kook, Merijn Lens, Melvin Mehovic, Amos Mourits, Stijn Sjoerdsma, Andy Van der Ley, Michel van der Woude

 

Informatie

  • Op dit moment geen teammededelingen


  • DatumTijdAanw.SoortWedstrijdScheidsrechterUitslag
    vr 30-jun17:0010:30ToToernooi Marlow - Frisia JO13-3-Toernooi Marlow (Duitsland) tm zondag 2 juli 2017

  • DatumTijdAanw.NaamAdresOpmerkingen
    vr 30-jun17:0010:30Toernooi Marlow (Duitsland)Betreft: toernooi Marlow 30-6-2017 t/m 02-07-2017

  • DagTijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    Di18:00-19:00JO13-3Kai Van Rijswijk, Erwin Wenselaar2B1b32
    Vr17:00-18:00JO13-3Kai Van Rijswijk, Erwin Wenselaar1B232

  • Begeleiding

    TrainerKai Van Rijswijk Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    LeiderKai Van Rijswijk Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    TrainerErwin Wenselaar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    LeiderErwin Wenselaar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

    Spelers

    Keeper
    John Dijkstra
    Veldspeler
    Leandro Altenburg
    Veldspeler
    Joram Banninga
    Veldspeler
    Maurits Gramsma
    Veldspeler
    Redmer van der Kooi
    Veldspeler
    Neinjel Kook
    Veldspeler
    Merijn Lens
    Veldspeler
    Melvin Mehovic
    Veldspeler
    Amos Mourits
    Veldspeler
    Stijn Sjoerdsma
    Veldspeler
    Andy Van der Ley
    Veldspeler
    Michel van der Woude
  • -- Er zijn geen teamlinks ingevuld --


  • -- Er zijn geen verslagen --



Competitie (1e klasse 06)

  • #TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1Leeuwarder Zwaluwen JO13-122183157989-
    2Franeker SC JO13-1221723538216-
    3Zeerobben JO13-1221543495512-
    4Annaparochie St. JO13-1221435459936-
    5S.C. Stiens JO13-1221327416446-
    6Ropta Boys JO13-1221039336047-
    7Harlingen JO13-1229112283656-
    8SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1227312243761-
    9Be Quick D JO13-2d226115192576-
    10Blauw Wit'34 JO13-2d225215173486-
    11SC Berlikum JO13-1223118102492-
    12Frisia JO13-322131862097-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:29
  • -- Er zijn geen programmagegevens gevonden --

  • DatumWedstrijdUitslag
    10-09-2016Zeerobben JO13-1 - S.C. Stiens JO13-14-1
    10-09-2016Franeker SC JO13-1 - Harlingen JO13-16-0
    10-09-2016Blauw Wit'34 JO13-2d - Frisia JO13-35-5
    10-09-2016Be Quick D JO13-2d - Annaparochie St. JO13-10-9
    10-09-2016SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Ropta Boys JO13-13-0
    17-09-2016S.C. Stiens JO13-1 - Harlingen JO13-15-3
    17-09-2016Frisia JO13-3 - SC Berlikum JO13-11-1
    17-09-2016Ropta Boys JO13-1 - Be Quick D JO13-2d3-2
    17-09-2016Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d6-0
    17-09-2016Annaparochie St. JO13-1 - Franeker SC JO13-13-4
    17-09-2016Zeerobben JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-14-0
    24-09-2016Harlingen JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-3
    24-09-2016Franeker SC JO13-1 - Frisia JO13-310-0
    24-09-2016Blauw Wit'34 JO13-2d - Ropta Boys JO13-11-5
    24-09-2016Be Quick D JO13-2d - Zeerobben JO13-10-3
    24-09-2016SC Berlikum JO13-1 - S.C. Stiens JO13-10-10
    24-09-2016SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Annaparochie St. JO13-11-5
    01-10-2016Frisia JO13-3 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-7
    01-10-2016Ropta Boys JO13-1 - Harlingen JO13-16-2
    01-10-2016Annaparochie St. JO13-1 - S.C. Stiens JO13-17-5
    01-10-2016Zeerobben JO13-1 - SC Berlikum JO13-15-1
    01-10-2016Be Quick D JO13-2d - Blauw Wit'34 JO13-2d2-1
    01-10-2016SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Franeker SC JO13-11-7
    08-10-2016Harlingen JO13-1 - Annaparochie St. JO13-12-1
    08-10-2016S.C. Stiens JO13-1 - Frisia JO13-36-0
    08-10-2016Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Ropta Boys JO13-17-2
    08-10-2016Franeker SC JO13-1 - Be Quick D JO13-2d7-1
    08-10-2016Blauw Wit'34 JO13-2d - Zeerobben JO13-10-3
    08-10-2016SC Berlikum JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-12-3
    15-10-2016Ropta Boys JO13-1 - Frisia JO13-37-0
    15-10-2016Annaparochie St. JO13-1 - SC Berlikum JO13-110-0
    15-10-2016Zeerobben JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-3
    15-10-2016Franeker SC JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d5-0
    15-10-2016Be Quick D JO13-2d - S.C. Stiens JO13-11-4
    15-10-2016SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Harlingen JO13-10-3
    22-10-2016SC Berlikum JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-9
    29-10-2016Harlingen JO13-1 - Zeerobben JO13-11-0
    29-10-2016S.C. Stiens JO13-1 - Ropta Boys JO13-12-1
    29-10-2016Frisia JO13-3 - Annaparochie St. JO13-11-12
    29-10-2016Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Be Quick D JO13-2d9-0
    29-10-2016Blauw Wit'34 JO13-2d - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-14-3
    29-10-2016SC Berlikum JO13-1 - Franeker SC JO13-10-2
    05-11-2016S.C. Stiens JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-11-1
    05-11-2016Frisia JO13-3 - Harlingen JO13-10-0
    05-11-2016Ropta Boys JO13-1 - SC Berlikum JO13-14-1
    05-11-2016Annaparochie St. JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d11-2
    05-11-2016Zeerobben JO13-1 - Franeker SC JO13-11-0
    05-11-2016Be Quick D JO13-2d - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-12-2
    12-11-2016Annaparochie St. JO13-1 - Ropta Boys JO13-15-0
    12-11-2016Zeerobben JO13-1 - Frisia JO13-38-0
    12-11-2016Franeker SC JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-1
    12-11-2016Blauw Wit'34 JO13-2d - Harlingen JO13-12-1
    12-11-2016Be Quick D JO13-2d - SC Berlikum JO13-12-1
    12-11-2016SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - S.C. Stiens JO13-11-3
    26-11-2016Harlingen JO13-1 - Be Quick D JO13-2d3-1
    26-11-2016S.C. Stiens JO13-1 - Franeker SC JO13-12-6
    26-11-2016Frisia JO13-3 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-11-4
    26-11-2016Ropta Boys JO13-1 - Zeerobben JO13-10-1
    26-11-2016Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Annaparochie St. JO13-10-0
    26-11-2016SC Berlikum JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d1-4
    03-12-2016Zeerobben JO13-1 - Annaparochie St. JO13-13-0
    03-12-2016Franeker SC JO13-1 - Ropta Boys JO13-12-1
    03-12-2016Blauw Wit'34 JO13-2d - S.C. Stiens JO13-11-4
    03-12-2016Be Quick D JO13-2d - Frisia JO13-33-6
    03-12-2016SC Berlikum JO13-1 - Harlingen JO13-13-4
    03-12-2016SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-3
    10-12-2016S.C. Stiens JO13-1 - Zeerobben JO13-12-1
    10-12-2016Frisia JO13-3 - Blauw Wit'34 JO13-2d1-2
    10-12-2016Ropta Boys JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-12-2
    10-12-2016Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - SC Berlikum JO13-17-1
    10-12-2016Annaparochie St. JO13-1 - Be Quick D JO13-2d2-0
    04-02-2017Harlingen JO13-1 - Franeker SC JO13-10-4
    18-02-2017Frisia JO13-3 - Franeker SC JO13-11-3
    18-02-2017Ropta Boys JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d9-1
    18-02-2017Annaparochie St. JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-16-1
    04-03-2017S.C. Stiens JO13-1 - SC Berlikum JO13-13-2
    11-03-2017Harlingen JO13-1 - Frisia JO13-32-0
    11-03-2017Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - S.C. Stiens JO13-11-0
    11-03-2017Franeker SC JO13-1 - Zeerobben JO13-10-0
    11-03-2017Blauw Wit'34 JO13-2d - Annaparochie St. JO13-11-5
    11-03-2017SC Berlikum JO13-1 - Ropta Boys JO13-11-6
    11-03-2017SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Be Quick D JO13-2d1-2
    18-03-2017Frisia JO13-3 - S.C. Stiens JO13-11-2
    18-03-2017Ropta Boys JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-2
    18-03-2017Annaparochie St. JO13-1 - Harlingen JO13-15-1
    18-03-2017Zeerobben JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d6-0
    18-03-2017Be Quick D JO13-2d - Franeker SC JO13-10-7
    25-03-2017Harlingen JO13-1 - Ropta Boys JO13-11-2
    25-03-2017S.C. Stiens JO13-1 - Annaparochie St. JO13-11-3
    25-03-2017Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Frisia JO13-38-0
    25-03-2017Franeker SC JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-13-0
    25-03-2017Blauw Wit'34 JO13-2d - Be Quick D JO13-2d1-2
    25-03-2017SC Berlikum JO13-1 - Zeerobben JO13-11-4
    01-04-2017Ropta Boys JO13-1 - S.C. Stiens JO13-13-7
    01-04-2017Annaparochie St. JO13-1 - Frisia JO13-35-1
    01-04-2017Zeerobben JO13-1 - Harlingen JO13-12-1
    01-04-2017Franeker SC JO13-1 - SC Berlikum JO13-13-0
    01-04-2017Be Quick D JO13-2d - Leeuwarder Zwaluwen JO13-10-3
    01-04-2017SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d1-1
    08-04-2017Harlingen JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-11-3
    08-04-2017S.C. Stiens JO13-1 - Be Quick D JO13-2d2-0
    08-04-2017Frisia JO13-3 - Ropta Boys JO13-10-4
    08-04-2017Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Zeerobben JO13-11-1
    08-04-2017Blauw Wit'34 JO13-2d - Franeker SC JO13-11-6
    08-04-2017SC Berlikum JO13-1 - Annaparochie St. JO13-11-6
    12-04-2017SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - SC Berlikum JO13-13-1
    15-04-2017Harlingen JO13-1 - S.C. Stiens JO13-13-0
    15-04-2017Franeker SC JO13-1 - Annaparochie St. JO13-12-1
    15-04-2017Blauw Wit'34 JO13-2d - Leeuwarder Zwaluwen JO13-12-1
    15-04-2017Be Quick D JO13-2d - Ropta Boys JO13-11-2
    15-04-2017SC Berlikum JO13-1 - Frisia JO13-32-1
    19-04-2017Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Harlingen JO13-16-0
    20-04-2017SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Zeerobben JO13-10-1
    22-04-2017Blauw Wit'34 JO13-2d - SC Berlikum JO13-11-2
    29-04-2017Annaparochie St. JO13-1 - Leeuwarder Zwaluwen JO13-11-8
    29-04-2017Franeker SC JO13-1 - S.C. Stiens JO13-11-1
    29-04-2017Be Quick D JO13-2d - Harlingen JO13-13-1
    29-04-2017SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-1 - Frisia JO13-33-0
    06-05-2017Frisia JO13-3 - Zeerobben JO13-10-1
    06-05-2017Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - Franeker SC JO13-12-1
    06-05-2017Harlingen JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d4-3
    06-05-2017S.C. Stiens JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-10-5
    06-05-2017Ropta Boys JO13-1 - Annaparochie St. JO13-12-2
    06-05-2017SC Berlikum JO13-1 - Be Quick D JO13-2d2-1
    09-05-2017Zeerobben JO13-1 - Ropta Boys JO13-11-1
    13-05-2017Frisia JO13-3 - Be Quick D JO13-2d1-2
    13-05-2017Leeuwarder Zwaluwen JO13-1 - SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO13-110-0
    13-05-2017Harlingen JO13-1 - SC Berlikum JO13-13-1
    13-05-2017Annaparochie St. JO13-1 - Zeerobben JO13-10-0
    13-05-2017S.C. Stiens JO13-1 - Blauw Wit'34 JO13-2d3-1
    13-05-2017Ropta Boys JO13-1 - Franeker SC JO13-10-3
    20-05-2017Zeerobben JO13-1 - Be Quick D JO13-2d6-0

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:29

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia