Frisia Zaterdag 1

Trainer/coach

Martijn Visia (Leider), Roy de Wolf (Trainer)

Spelers

Jeroen Beuker, Erik Dijkstra, Ziggy Etnel, Dennis Flisijn, Roy v/d Horn, Marco Hulshof, Ridvan Kus, Luigi Manchevici, Stijn Ozinga, Angelino Ramautar, Peter Vlietstra, Laurens Wassenaar, Roy de Wolf


 

Informatie

  • Op dit moment geen teammededelingen


  • Geen wedstrijden in deze periode


  • Geen toernooien in deze periode


  • DagTijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    Wo20:15-21:45Zaterdag 1Roy de Wolf3B2 + B318

  • Begeleiding

    LeiderMartijn Visia
    TrainerRoy de Wolf 058-2674400  06-53976997  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

    Spelers

    Veldspeler
    Jeroen Beuker
    Veldspeler
    Erik Dijkstra
    Veldspeler
    Ziggy Etnel
    Veldspeler
    Dennis Flisijn
    Veldspeler
    Roy v/d Horn
    Veldspeler
    Marco Hulshof
    Veldspeler
    Ridvan Kus
    Veldspeler
    Luigi Manchevici
    Veldspeler
    Stijn Ozinga
    Veldspeler
    Angelino Ramautar
    Veldspeler
    Peter Vlietstra
    Veldspeler
    Laurens Wassenaar
    Veldspeler
    Roy de Wolf
  • -- Er zijn geen teamlinks ingevuld --


  • -- Er zijn geen verslagen --



Competitie (6e klasse J)

  • #TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1Veenwouden SC 4171124356755-
    2Jistrum 2171043346839-
    3Noordbergum 2161033336953-
    4Frisia 118936305836-
    5Rijperkerk 318738244949-
    6Ternaard 316538183960-
    7Ouwe Syl 2176011184655-
    8SSS'68 2165381745591
    9Birdaard FC 3175210174555-
    10Ropta Boys 3183510143459-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:26
  • DatumTijdWedstrijdAccommodatie
    23-05-201719:00Noordbergum 2 - Birdaard FC 3Sportpark De Swellen
    24-05-201718:30Jistrum 2 - SSS'68 2Sportpark V.V. Jistrum
    27-05-201712:30Ternaard 3 - Veenwouden SC 4Sportpark De Buorfinne
    27-05-201714:30Ouwe Syl 2 - SSS'68 2Sportpark Ouwesyl
    03-06-201714:30Ternaard 3 - Noordbergum 2Sportpark De Buorfinne

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:26
  • DatumWedstrijdUitslag
    08-09-2016Ternaard 3 - Ropta Boys 32-1
    10-09-2016SSS'68 2 - Rijperkerk 32-3
    10-09-2016Ouwe Syl 2 - Noordbergum 23-4
    14-09-2016Birdaard FC 3 - Veenwouden SC 47-0
    17-09-2016Noordbergum 2 - SSS'68 23-3
    17-09-2016Rijperkerk 3 - Ouwe Syl 25-2
    17-09-2016Veenwouden SC 4 - Jistrum 26-3
    17-09-2016Birdaard FC 3 - Ternaard 34-5
    24-09-2016Ouwe Syl 2 - Ropta Boys 35-1
    24-09-2016SSS'68 2 - Veenwouden SC 44-7
    24-09-2016Jistrum 2 - Rijperkerk 32-2
    01-10-2016Frisia 1 - Veenwouden SC 46-0
    01-10-2016Ropta Boys 3 - Jistrum 21-1
    01-10-2016Noordbergum 2 - Rijperkerk 36-3
    01-10-2016Birdaard FC 3 - SSS'68 24-5
    08-10-2016Rijperkerk 3 - Ropta Boys 32-0
    08-10-2016SSS'68 2 - Ternaard 33-3
    08-10-2016Jistrum 2 - Frisia 12-2
    08-10-2016Veenwouden SC 4 - Noordbergum 22-5
    15-10-2016Ternaard 3 - Jistrum 20-3
    15-10-2016Birdaard FC 3 - Rijperkerk 30-3
    15-10-2016Ropta Boys 3 - Noordbergum 2-
    15-10-2016Frisia 1 - SSS'68 2-
    22-10-2016Ouwe Syl 2 - Birdaard FC 37-0
    29-10-2016Jistrum 2 - Birdaard FC 32-1
    29-10-2016Noordbergum 2 - Frisia 11-0
    29-10-2016Veenwouden SC 4 - Ropta Boys 34-4
    05-11-2016Ropta Boys 3 - SSS'68 21-3
    05-11-2016Veenwouden SC 4 - Rijperkerk 32-2
    05-11-2016Noordbergum 2 - Jistrum 2-
    12-11-2016Birdaard FC 3 - Noordbergum 22-5
    12-11-2016Ouwe Syl 2 - Jistrum 23-0
    19-11-2016Ternaard 3 - Frisia 1-
    19-11-2016Ropta Boys 3 - Noordbergum 22-6
    26-11-2016Rijperkerk 3 - Frisia 13-4
    26-11-2016Ropta Boys 3 - Birdaard FC 32-1
    26-11-2016Noordbergum 2 - Ternaard 34-4
    26-11-2016SSS'68 2 - Ouwe Syl 22-1
    03-12-2016Ternaard 3 - Rijperkerk 34-2
    03-12-2016Birdaard FC 3 - Frisia 11-1
    03-12-2016Ouwe Syl 2 - Veenwouden SC 40-3
    03-12-2016SSS'68 2 - Jistrum 21-3
    10-12-2016Noordbergum 2 - Ouwe Syl 28-3
    10-12-2016Ropta Boys 3 - Ternaard 31-1
    10-12-2016Veenwouden SC 4 - Birdaard FC 34-3
    10-12-2016Rijperkerk 3 - SSS'68 20-5
    17-12-2016Frisia 1 - SSS'68 26-3
    17-12-2016Veenwouden SC 4 - Ouwe Syl 25-3
    18-02-2017Rijperkerk 3 - Jistrum 22-5
    18-02-2017Ropta Boys 3 - Ouwe Syl 23-1
    18-02-2017Frisia 1 - Ternaard 38-0
    25-02-2017Frisia 1 - Ropta Boys 32-2
    04-03-2017Noordbergum 2 - Jistrum 24-4
    04-03-2017Veenwouden SC 4 - SSS'68 23-1
    04-03-2017Ouwe Syl 2 - Rijperkerk 31-4
    09-03-2017Ternaard 3 - Frisia 11-3
    11-03-2017SSS'68 2 - Ropta Boys 34-4
    11-03-2017Ouwe Syl 2 - Frisia 12-5
    11-03-2017Rijperkerk 3 - Veenwouden SC 43-5
    18-03-2017Noordbergum 2 - Veenwouden SC 42-6
    18-03-2017Ropta Boys 3 - Rijperkerk 30-5
    18-03-2017Birdaard FC 3 - Ouwe Syl 27-1
    25-03-2017Veenwouden SC 4 - Frisia 12-4
    25-03-2017Jistrum 2 - Ropta Boys 37-4
    25-03-2017Rijperkerk 3 - Noordbergum 2-
    25-03-2017SSS'68 2 - Birdaard FC 33-7
    01-04-2017Birdaard FC 3 - Jistrum 20-7
    01-04-2017Frisia 1 - Noordbergum 27-1
    01-04-2017Ternaard 3 - Ouwe Syl 21-5
    08-04-2017SSS'68 2 - Frisia 12-1
    08-04-2017Noordbergum 2 - Ropta Boys 36-1
    08-04-2017Jistrum 2 - Ternaard 36-0
    13-04-2017Ternaard 3 - SSS'68 27-2
    15-04-2017Rijperkerk 3 - Birdaard FC 31-1
    15-04-2017Jistrum 2 - Noordbergum 28-2
    15-04-2017Frisia 1 - Ouwe Syl 21-2
    19-04-2017Frisia 1 - Jistrum 23-6
    22-04-2017Ternaard 3 - Birdaard FC 36-2
    22-04-2017Jistrum 2 - Veenwouden SC 44-5
    29-04-2017Frisia 1 - Rijperkerk 33-2
    04-05-2017Ouwe Syl 2 - SSS'68 2-
    06-05-2017Jistrum 2 - Ouwe Syl 25-3
    06-05-2017Veenwouden SC 4 - Ternaard 3-
    06-05-2017Ropta Boys 3 - Frisia 14-1
    11-05-2017Rijperkerk 3 - Noordbergum 23-6
    13-05-2017Frisia 1 - Birdaard FC 31-2
    13-05-2017Ropta Boys 3 - Veenwouden SC 41-5
    13-05-2017Rijperkerk 3 - Ternaard 34-1
    16-05-2017Veenwouden SC 4 - Ternaard 38-3
    18-05-2017SSS'68 2 - Noordbergum 22-6
    20-05-2017Ouwe Syl 2 - Ternaard 34-1
    20-05-2017Birdaard FC 3 - Ropta Boys 33-2
    23-05-2017Noordbergum 2 - Birdaard FC 3-
    24-05-2017Jistrum 2 - SSS'68 2-
    27-05-2017Ouwe Syl 2 - SSS'68 2-
    27-05-2017Ternaard 3 - Veenwouden SC 4-
    03-06-2017Ternaard 3 - Noordbergum 2-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:26

Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia