Frisia 1

Trainer/coach

Richard Dijkstra (Assistent-trainer), Salvatore Tundo (Team verzorger)

Spelers

Tyrone de Gries (Keeper), Richard Reitsma (Keeper), Mitchell Timmer (Keeper), Sander Bouma, Tarik Bourakba, Mark den Hartog, Jordy Hoekema, Patrick Hoving, Aissa Mahnin, Willem Mollema, Hidde Pater, Rene Postema, Lars Pronk, Geoffrey Schilte, Douwe Wim Terpstra, Davide Tundo, Jelmer Vos, Jannick van der Wal, Erwin Wenselaar, Jorn Wieringa, Brent Wijbenga, Leon Yedema

 

Informatie


Competitie (1e klasse F)

  • #TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1Achilles 1894 1261943618532-
    2Nieuw Buinen 12613112504728-
    3Hoogeveen 12612410406047-
    4GRC Groningen 12613112405552-
    5WVV 1261178405656-
    6Emmen 1261088384637-
    7Bergum 126989354743-
    8SVBO 1269611333844-
    9FVC 1268810324546-
    10Wolvega FC 1269512325368-
    11Frisia 1268711314758-
    12Erica SC 1267910303450-
    13LSC 1890 1264913213452-
    14VKW 1263716164882-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:24
  • -- Er zijn geen programmagegevens gevonden --

  • DatumWedstrijdUitslag
    04-09-2016Erica SC 1 - WVV 11-1
    04-09-2016VKW 1 - Frisia 11-0
    04-09-2016Nieuw Buinen 1 - Bergum 12-2
    04-09-2016LSC 1890 1 - Achilles 1894 13-3
    04-09-2016FVC 1 - Hoogeveen 11-3
    04-09-2016GRC Groningen 1 - Emmen 12-1
    04-09-2016SVBO 1 - Wolvega FC 12-2
    11-09-2016Hoogeveen 1 - Nieuw Buinen 11-1
    11-09-2016WVV 1 - GRC Groningen 10-3
    11-09-2016Wolvega FC 1 - VKW 14-3
    11-09-2016Frisia 1 - Erica SC 13-0
    11-09-2016Achilles 1894 1 - SVBO 15-0
    11-09-2016Bergum 1 - LSC 1890 12-1
    11-09-2016Emmen 1 - FVC 12-0
    17-09-2016Nieuw Buinen 1 - Erica SC 11-0
    18-09-2016VKW 1 - GRC Groningen 13-1
    18-09-2016FVC 1 - WVV 18-2
    18-09-2016SVBO 1 - LSC 1890 13-1
    18-09-2016Hoogeveen 1 - Emmen 11-3
    18-09-2016Wolvega FC 1 - Bergum 11-3
    18-09-2016Achilles 1894 1 - Frisia 16-1
    25-09-2016Erica SC 1 - VKW 13-2
    25-09-2016LSC 1890 1 - Nieuw Buinen 11-2
    25-09-2016GRC Groningen 1 - FVC 11-3
    25-09-2016WVV 1 - Hoogeveen 11-2
    25-09-2016Frisia 1 - SVBO 14-1
    25-09-2016Bergum 1 - Achilles 1894 11-5
    25-09-2016Emmen 1 - Wolvega FC 14-1
    02-10-2016FVC 1 - Erica SC 12-2
    02-10-2016GRC Groningen 1 - LSC 1890 10-0
    02-10-2016SVBO 1 - VKW 13-1
    02-10-2016Hoogeveen 1 - Frisia 12-2
    02-10-2016WVV 1 - Achilles 1894 10-5
    02-10-2016Wolvega FC 1 - Nieuw Buinen 12-3
    02-10-2016Emmen 1 - Bergum 10-0
    09-10-2016Erica SC 1 - GRC Groningen 12-1
    09-10-2016VKW 1 - FVC 15-5
    09-10-2016Nieuw Buinen 1 - SVBO 13-0
    09-10-2016LSC 1890 1 - Wolvega FC 13-2
    09-10-2016Frisia 1 - Emmen 13-2
    09-10-2016Achilles 1894 1 - Hoogeveen 13-1
    09-10-2016Bergum 1 - WVV 13-0
    16-10-2016FVC 1 - SVBO 13-1
    16-10-2016GRC Groningen 1 - Nieuw Buinen 14-1
    16-10-2016Hoogeveen 1 - LSC 1890 15-0
    16-10-2016WVV 1 - Frisia 18-0
    16-10-2016Wolvega FC 1 - Achilles 1894 11-2
    16-10-2016Bergum 1 - VKW 14-1
    16-10-2016Emmen 1 - Erica SC 11-1
    30-10-2016Erica SC 1 - Wolvega FC 12-2
    30-10-2016VKW 1 - Hoogeveen 13-3
    30-10-2016Nieuw Buinen 1 - FVC 11-1
    30-10-2016LSC 1890 1 - WVV 10-3
    30-10-2016SVBO 1 - GRC Groningen 10-2
    30-10-2016Frisia 1 - Bergum 11-1
    30-10-2016Achilles 1894 1 - Emmen 12-2
    05-11-2016FVC 1 - LSC 1890 14-0
    06-11-2016VKW 1 - Nieuw Buinen 11-1
    06-11-2016GRC Groningen 1 - Achilles 1894 11-3
    06-11-2016SVBO 1 - Erica SC 10-0
    06-11-2016Hoogeveen 1 - Bergum 14-1
    06-11-2016WVV 1 - Emmen 13-3
    06-11-2016Wolvega FC 1 - Frisia 12-0
    13-11-2016LSC 1890 1 - Erica SC 1-
    13-11-2016Hoogeveen 1 - Wolvega FC 17-0
    13-11-2016WVV 1 - Nieuw Buinen 12-4
    13-11-2016Frisia 1 - GRC Groningen 14-0
    13-11-2016Achilles 1894 1 - FVC 13-1
    13-11-2016Bergum 1 - SVBO 11-3
    13-11-2016Emmen 1 - VKW 13-1
    26-11-2016Nieuw Buinen 1 - Achilles 1894 12-2
    26-11-2016FVC 1 - Frisia 11-1
    26-11-2016SVBO 1 - Emmen 11-1
    27-11-2016Erica SC 1 - Hoogeveen 12-3
    27-11-2016VKW 1 - LSC 1890 11-1
    27-11-2016GRC Groningen 1 - Bergum 14-6
    27-11-2016Wolvega FC 1 - WVV 11-1
    04-12-2016Hoogeveen 1 - GRC Groningen 15-3
    04-12-2016Wolvega FC 1 - FVC 15-1
    04-12-2016Frisia 1 - Nieuw Buinen 12-3
    04-12-2016Achilles 1894 1 - VKW 16-2
    04-12-2016Bergum 1 - Erica SC 11-1
    04-12-2016Emmen 1 - LSC 1890 11-0
    10-12-2016Nieuw Buinen 1 - Emmen 11-0
    10-12-2016LSC 1890 1 - Frisia 12-2
    10-12-2016SVBO 1 - Hoogeveen 10-1
    11-12-2016Erica SC 1 - Achilles 1894 10-2
    11-12-2016VKW 1 - WVV 10-3
    11-12-2016FVC 1 - Bergum 10-4
    11-12-2016GRC Groningen 1 - Wolvega FC 13-5
    18-12-2016WVV 1 - SVBO 12-1
    29-01-2017Hoogeveen 1 - FVC 11-1
    29-01-2017Emmen 1 - GRC Groningen 14-1
    05-02-2017Erica SC 1 - Frisia 13-1
    05-02-2017VKW 1 - Wolvega FC 13-4
    05-02-2017Nieuw Buinen 1 - Hoogeveen 11-0
    05-02-2017LSC 1890 1 - Bergum 10-0
    05-02-2017FVC 1 - Emmen 12-3
    05-02-2017GRC Groningen 1 - WVV 15-1
    05-02-2017SVBO 1 - Achilles 1894 11-3
    12-02-2017Erica SC 1 - Nieuw Buinen 10-0
    12-02-2017GRC Groningen 1 - VKW 13-1
    12-02-2017Frisia 1 - Achilles 1894 12-3
    12-02-2017Bergum 1 - Wolvega FC 12-3
    12-02-2017Emmen 1 - Hoogeveen 12-1
    19-02-2017VKW 1 - Erica SC 11-2
    19-02-2017Nieuw Buinen 1 - LSC 1890 12-0
    19-02-2017FVC 1 - GRC Groningen 13-1
    19-02-2017SVBO 1 - Frisia 11-1
    19-02-2017Hoogeveen 1 - WVV 11-4
    19-02-2017Wolvega FC 1 - Emmen 10-3
    19-02-2017Achilles 1894 1 - Bergum 10-2
    26-02-2017WVV 1 - Erica SC 11-0
    26-02-2017Achilles 1894 1 - LSC 1890 13-1
    05-03-2017LSC 1890 1 - Erica SC 11-1
    05-03-2017Frisia 1 - VKW 13-1
    05-03-2017Bergum 1 - Nieuw Buinen 12-2
    05-03-2017Achilles 1894 1 - WVV 10-1
    11-03-2017Nieuw Buinen 1 - VKW 11-1
    11-03-2017LSC 1890 1 - FVC 12-0
    12-03-2017Erica SC 1 - SVBO 10-1
    12-03-2017Frisia 1 - Wolvega FC 15-2
    12-03-2017Achilles 1894 1 - GRC Groningen 11-2
    12-03-2017Bergum 1 - Hoogeveen 12-0
    12-03-2017Emmen 1 - WVV 10-3
    19-03-2017FVC 1 - VKW 11-1
    19-03-2017GRC Groningen 1 - Erica SC 10-4
    19-03-2017SVBO 1 - Nieuw Buinen 11-4
    19-03-2017Hoogeveen 1 - Achilles 1894 12-5
    19-03-2017Wolvega FC 1 - LSC 1890 13-3
    19-03-2017Emmen 1 - Frisia 11-0
    26-03-2017Erica SC 1 - FVC 12-1
    26-03-2017VKW 1 - SVBO 11-4
    26-03-2017Nieuw Buinen 1 - Wolvega FC 11-1
    26-03-2017LSC 1890 1 - GRC Groningen 10-3
    26-03-2017Frisia 1 - Hoogeveen 11-4
    26-03-2017Bergum 1 - Emmen 12-2
    02-04-2017FVC 1 - Nieuw Buinen 11-0
    02-04-2017GRC Groningen 1 - SVBO 12-1
    02-04-2017Hoogeveen 1 - VKW 15-0
    02-04-2017WVV 1 - LSC 1890 12-2
    02-04-2017Wolvega FC 1 - Erica SC 17-0
    02-04-2017Bergum 1 - Frisia 10-2
    02-04-2017Emmen 1 - Achilles 1894 10-1
    08-04-2017LSC 1890 1 - Hoogeveen 12-3
    09-04-2017Erica SC 1 - Emmen 13-3
    09-04-2017VKW 1 - Bergum 12-2
    09-04-2017Nieuw Buinen 1 - GRC Groningen 12-0
    09-04-2017SVBO 1 - FVC 10-1
    09-04-2017Frisia 1 - WVV 13-3
    09-04-2017Achilles 1894 1 - Wolvega FC 15-0
    16-04-2017LSC 1890 1 - SVBO 10-0
    16-04-2017WVV 1 - FVC 11-1
    20-04-2017Wolvega FC 1 - SVBO 11-4
    20-04-2017WVV 1 - Bergum 12-1
    23-04-2017Erica SC 1 - LSC 1890 11-0
    23-04-2017VKW 1 - Emmen 14-3
    23-04-2017Nieuw Buinen 1 - WVV 14-0
    23-04-2017FVC 1 - Achilles 1894 10-2
    23-04-2017GRC Groningen 1 - Frisia 15-0
    23-04-2017SVBO 1 - Bergum 12-1
    23-04-2017Wolvega FC 1 - Hoogeveen 12-1
    29-04-2017Frisia 1 - FVC 11-1
    29-04-2017Achilles 1894 1 - Nieuw Buinen 11-1
    29-04-2017Emmen 1 - SVBO 11-2
    30-04-2017LSC 1890 1 - VKW 18-3
    30-04-2017Hoogeveen 1 - Erica SC 13-1
    30-04-2017WVV 1 - Wolvega FC 14-1
    30-04-2017Bergum 1 - GRC Groningen 11-2
    07-05-2017Erica SC 1 - Bergum 10-2
    07-05-2017VKW 1 - Achilles 1894 12-4
    07-05-2017Nieuw Buinen 1 - Frisia 13-2
    07-05-2017LSC 1890 1 - Emmen 11-0
    07-05-2017FVC 1 - Wolvega FC 10-1
    07-05-2017GRC Groningen 1 - Hoogeveen 13-1
    07-05-2017SVBO 1 - WVV 13-3
    14-05-2017Hoogeveen 1 - SVBO 10-3
    14-05-2017WVV 1 - VKW 15-4
    14-05-2017Wolvega FC 1 - GRC Groningen 10-3
    14-05-2017Frisia 1 - LSC 1890 13-2
    14-05-2017Achilles 1894 1 - Erica SC 110-3
    14-05-2017Bergum 1 - FVC 11-3
    14-05-2017Emmen 1 - Nieuw Buinen 11-1

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:24


Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia