Frisia 3

Trainer/coach

Jimmy ten Hoeve (Assistent-scheidsrechter), Cor Mijnheer (Trainer), Ytzen Siderius (Leider), Folkert de Vries (Trainer)

Spelers

Raymond Arnold, Johan v/d Berg, Joost de Boer, Mitchel Broersma, Jorge Ricardo Cunha, Wesley de Haan, Leon Kloosterman, Timo Kuipers, Johannes van der Ley, Keimpe Mosterd, Arjan Punter, Rono van der Vinden, Pieter Visser, Maarten vd Wal

Opmerking



 

Informatie

  • Op dit moment geen teammededelingen


  • Geen wedstrijden in deze periode


  • Geen toernooien in deze periode


  • DagTijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    Di20:30-22:00Zondag 3Cor Mijnheer, Folkert de Vries3B17
    Vr20:00-21:30Zondag 3Cor Mijnheer, Folkert de Vries3B17

  • Begeleiding

    Assistent-scheidsrechterJimmy ten Hoeve Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    TrainerCor Mijnheer 058-2152639  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    LeiderYtzen Siderius 0653618491  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    TrainerFolkert de Vries

    Spelers

    Veldspeler
    Raymond Arnold
    Veldspeler
    Johan v/d Berg
    Veldspeler
    Joost de Boer
    Veldspeler
    Mitchel Broersma
    Veldspeler
    Jorge Ricardo Cunha
    Veldspeler
    Wesley de Haan
    Veldspeler
    Leon Kloosterman
    Veldspeler
    Timo Kuipers
    Veldspeler
    Johannes van der Ley
    Veldspeler
    Keimpe Mosterd
    Veldspeler
    Arjan Punter
    Veldspeler
    Rono van der Vinden
    Veldspeler
    Pieter Visser
    Veldspeler
    Maarten vd Wal
  • 1.Facebook site van Frisia 3
    2.Teamassist
    3.Team afspraken 2013 / 2014

  • 1.13-11-2016Frisia 3 wint in bizar duel van SWZ 3
    2.04-11-2016Frisia 3 - Bergum 2
    3.24-10-2016Frisia 3 tankt vertrouwen
    4.28-09-2016Competitie : Frisia 3 pakt verdiend een punt in Franeker
    5.19-09-2016LAC Frisia 3 – VC Trynwalden 2


Competitie (2e klasse A)

  • #TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1Bergum 2181422445319-
    2Harlingen 2181215376234-
    3Geel Wit 2181116344229-
    4Franeker SC 218936306436-
    5LSC 1890 318837275647-
    6MKV'29 218738243238-
    7Oosterlittens 2186210204851-
    8Akkrum 2186111193250-
    9Frisia 3183411133060-
    10VC Trynwalden 2183213114196-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:25
  • -- Er zijn geen programmagegevens gevonden --

  • DatumWedstrijdUitslag
    04-09-2016Akkrum 2 - LSC 1890 33-2
    04-09-2016Geel Wit 2 - VC Trynwalden 25-1
    04-09-2016Frisia 3 - MKV'29 22-2
    04-09-2016Oosterlittens 2 - Franeker SC 23-5
    11-09-2016Franeker SC 2 - Geel Wit 23-0
    11-09-2016MKV'29 2 - Bergum 22-4
    11-09-2016VC Trynwalden 2 - Akkrum 26-2
    11-09-2016LSC 1890 3 - Oosterlittens 25-2
    18-09-2016Harlingen 2 - Geel Wit 22-4
    18-09-2016Oosterlittens 2 - MKV'29 21-2
    18-09-2016Bergum 2 - Franeker SC 27-0
    18-09-2016Frisia 3 - VC Trynwalden 24-3
    25-09-2016LSC 1890 3 - Bergum 21-3
    25-09-2016Geel Wit 2 - Akkrum 24-3
    25-09-2016VC Trynwalden 2 - Harlingen 20-3
    25-09-2016Franeker SC 2 - Frisia 31-1
    02-10-2016Bergum 2 - Harlingen 24-3
    02-10-2016LSC 1890 3 - Franeker SC 25-0
    02-10-2016Oosterlittens 2 - Geel Wit 23-1
    02-10-2016Frisia 3 - Akkrum 22-1
    09-10-2016Harlingen 2 - Frisia 35-2
    09-10-2016Akkrum 2 - Oosterlittens 22-1
    09-10-2016Franeker SC 2 - MKV'29 25-1
    09-10-2016VC Trynwalden 2 - LSC 1890 34-4
    09-10-2016Geel Wit 2 - Bergum 21-2
    16-10-2016Oosterlittens 2 - Frisia 36-1
    16-10-2016MKV'29 2 - Harlingen 24-1
    16-10-2016LSC 1890 3 - Geel Wit 23-0
    16-10-2016Bergum 2 - VC Trynwalden 28-0
    30-10-2016Frisia 3 - Bergum 20-1
    30-10-2016VC Trynwalden 2 - Franeker SC 21-6
    30-10-2016Akkrum 2 - MKV'29 21-2
    30-10-2016Harlingen 2 - Oosterlittens 25-3
    06-11-2016Frisia 3 - Geel Wit 21-5
    06-11-2016Harlingen 2 - Akkrum 27-2
    06-11-2016MKV'29 2 - LSC 1890 31-1
    06-11-2016Oosterlittens 2 - VC Trynwalden 28-3
    13-11-2016Franeker SC 2 - Akkrum 24-2
    13-11-2016MKV'29 2 - VC Trynwalden 22-3
    13-11-2016Bergum 2 - Oosterlittens 21-0
    13-11-2016LSC 1890 3 - Harlingen 22-4
    27-11-2016Geel Wit 2 - MKV'29 22-0
    27-11-2016Harlingen 2 - Franeker SC 23-3
    27-11-2016Frisia 3 - LSC 1890 31-8
    27-11-2016Akkrum 2 - Bergum 21-3
    04-12-2016LSC 1890 3 - Akkrum 22-2
    04-12-2016VC Trynwalden 2 - Geel Wit 24-0
    04-12-2016MKV'29 2 - Frisia 34-2
    04-12-2016Franeker SC 2 - Oosterlittens 26-3
    11-12-2016Akkrum 2 - VC Trynwalden 24-3
    11-12-2016Bergum 2 - MKV'29 25-2
    11-12-2016Geel Wit 2 - Franeker SC 22-1
    05-02-2017Oosterlittens 2 - LSC 1890 31-4
    12-02-2017Franeker SC 2 - Bergum 20-1
    12-02-2017Geel Wit 2 - Harlingen 23-0
    12-02-2017MKV'29 2 - Oosterlittens 2-
    12-02-2017VC Trynwalden 2 - Frisia 31-5
    19-02-2017Akkrum 2 - Geel Wit 23-1
    19-02-2017Bergum 2 - LSC 1890 33-0
    19-02-2017Frisia 3 - Franeker SC 22-2
    19-02-2017Harlingen 2 - VC Trynwalden 211-1
    12-03-2017Akkrum 2 - Harlingen 21-0
    12-03-2017VC Trynwalden 2 - Oosterlittens 22-6
    12-03-2017LSC 1890 3 - MKV'29 22-0
    12-03-2017Geel Wit 2 - Frisia 32-1
    19-03-2017LSC 1890 3 - VC Trynwalden 26-2
    19-03-2017MKV'29 2 - Franeker SC 21-0
    19-03-2017Bergum 2 - Geel Wit 20-0
    19-03-2017Frisia 3 - Harlingen 21-2
    19-03-2017Oosterlittens 2 - Akkrum 24-1
    26-03-2017Franeker SC 2 - LSC 1890 311-0
    26-03-2017Akkrum 2 - Frisia 33-1
    26-03-2017Harlingen 2 - Bergum 23-0
    26-03-2017Geel Wit 2 - Oosterlittens 27-1
    02-04-2017Franeker SC 2 - VC Trynwalden 214-2
    02-04-2017Bergum 2 - Frisia 34-2
    02-04-2017Oosterlittens 2 - Harlingen 21-2
    02-04-2017MKV'29 2 - Akkrum 22-1
    09-04-2017Frisia 3 - Oosterlittens 22-2
    09-04-2017VC Trynwalden 2 - Bergum 22-2
    09-04-2017Harlingen 2 - MKV'29 23-0
    09-04-2017Geel Wit 2 - LSC 1890 34-1
    16-04-2017MKV'29 2 - Oosterlittens 21-1
    30-04-2017Bergum 2 - Akkrum 24-0
    30-04-2017LSC 1890 3 - Frisia 38-0
    30-04-2017MKV'29 2 - Geel Wit 20-1
    30-04-2017Franeker SC 2 - Harlingen 21-2
    07-05-2017Oosterlittens 2 - Bergum 22-1
    07-05-2017Akkrum 2 - Franeker SC 20-2
    07-05-2017Harlingen 2 - LSC 1890 36-2
    07-05-2017VC Trynwalden 2 - MKV'29 23-6

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:25


Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia