Frisia 5

Trainer/coach

Erik Roozeboom (Trainer), Jaap Terpstra (Leider)

Spelers

Anne de Vries (Keeper), Jan Aldenkamp, Leo Broersma, Eddy Carsouw, Wibo Cats, Rene Dijkstra, Erik Drenth, Paul Eerhart, Stephan ten Hoeve, Bas Landstra, Marthijn Landstra, Ynte Miedema, Willem Nicolai, Friso Pasma, Hoa Pham, Marco van der Pol, Stefan Posthuma, Jaap Terpstra, Bert Timmer, Salvatore Tundo, Alex de Vries, Bart de Vries, Robert-Jan Wenselaar, Gerton Werkema, Koos Wetting, Rein Pieter v/d Witte, Roderik Zaal

 

Informatie

  •   


    WOENSDAG 24 MEI

    UEFA CUP FINALE

    AJAX - MANCHESTER UNITED                              BARBEQUE


                                                                                       
    AANWEZIG: 20.00 UUR  
    AANVANG: 20.45 UUR


    LEIDER: JAAP

    AANWEZIG:
    ROBERT-JAN, BERT, KOOS, ANNE, LEO, GERTON, TUNDO, JAAP, DIJKIE, STEPHAN, BART DE VRIES, REIN, FRISO, WIEBO, PAUL(3X), BAS, MARTHIJN, PETER BARON, EDDY, BART OTTO, ROB TOPMA, ERIK ROOZEBOOM, YNTE.


    AFWEZIG:
    JAN, WILLEM, ERIK DRENTH, MARCO, ALEX, HOA, MARCEL, SANDER, RODERIK.

     
     


  • Geen wedstrijden in deze periode


  • Geen toernooien in deze periode


  • DagTijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    Wo20:15-21:45Zondag 5Erik Roozeboom3B2 + B317

  • Begeleiding

    TrainerErik Roozeboom Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    LeiderJaap Terpstra 06-12441214  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

    Spelers

    Keeper
    Anne de Vries
    Veldspeler
    Jan Aldenkamp
    Veldspeler
    Leo Broersma
    Veldspeler
    Eddy Carsouw
    Veldspeler
    Wibo Cats
    Veldspeler
    Rene Dijkstra
    Veldspeler
    Erik Drenth
    Veldspeler
    Paul Eerhart
    Veldspeler
    Stephan ten Hoeve
    Veldspeler
    Bas Landstra
    Veldspeler
    Marthijn Landstra
    Veldspeler
    Ynte Miedema
    Veldspeler
    Willem Nicolai
    Veldspeler
    Friso Pasma
    Veldspeler
    Hoa Pham
    Veldspeler
    Marco van der Pol
    Veldspeler
    Stefan Posthuma
    Veldspeler
    Jaap Terpstra
    Veldspeler
    Bert Timmer
    Veldspeler
    Salvatore Tundo
    Veldspeler
    Alex de Vries
    Veldspeler
    Bart de Vries
    Veldspeler
    Robert-Jan Wenselaar
    Veldspeler
    Gerton Werkema
    Veldspeler
    Koos Wetting
    Veldspeler
    Rein Pieter v/d Witte
    Veldspeler
    Roderik Zaal
  • -- Er zijn geen teamlinks ingevuld --


  • 1.03-04-2017Fotoverslag : Frisia 5 (Ut vijfde) - Lemmer 2
    2.22-03-2017Frisia 5 zet ‘keeper’ Erik Drentebol per direct op non-actief
    3.29-11-2016 Frisia 5 vindt spelen op kunstgras niet meer leuk
    4.07-10-2016Joop Terpstra wederom verbannen uit Frisia 5 vanwege spelfout teamgenoot
    5.31-05-2016Verslag kampioenswedstrijd Frisia 5- Buitenpost 1
    6.16-04-2016Ook bij Frisia 5 heerst angstcultuur
    7.22-03-2016Frisia 5 werkt Jaap Terpstra en Wiebo 'Laminato' Cats’ uit selectie
    8.15-02-2016FrisiaUtVijfde verliest `kopke` maar wint 6 punten
    9.19-01-2016Frisia 5 vermaakt zich opperbest tijdens winterstop
    10.19-10-2015FrisiaUtVijfde "op de counter"naar 6e overwinning!
    11.25-09-2015Frisia 5 kent stroef begin door verdacht geluid Westeinde


Competitie (4e klasse B)

  • #TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1Gorredijk 3191711528329-
    2Lemmer 2181134367236-
    3Mildam 22010283160381
    4Frisia 522949316576-
    5LSC 1890 418927295148-
    6VWC 219856295459-
    7Harlingen 4219111286372-
    8Black Boys 219829263948-
    9Nieuweschoot 3218211265876-
    10Tijnje 2184113132744-
    11Harlingen 3193313123969-
    12V.V. Heerenveen 3602421531-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:25
  • DatumTijdWedstrijdAccommodatie
    25-05-201719:30Black Boys 2 - V.V. Heerenveen 3Sportpark Het Schuttersveld
    26-05-201719:00Nieuweschoot 3 - Lemmer 2Sportpark De Greiden
    28-05-201710:00Gorredijk 3 - Tijnje 2Sportpark Kortezwaag
    28-05-201710:00Harlingen 3 - Mildam 2Sportpark Vierkantsdijk
    28-05-201711:00Lemmer 2 - Black Boys 2Sportpark Lemstervaart
    28-05-201711:00V.V. Heerenveen 3 - Harlingen 4Sportpark Skoatterwâld
    28-05-201714:30LSC 1890 4 - VWC 2Sportpark Leeuwarderweg
    30-05-201719:45V.V. Heerenveen 3 - LSC 1890 4Sportpark Skoatterwâld
    04-06-201711:00V.V. Heerenveen 3 - Harlingen 3Sportpark Skoatterwâld

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:25
  • DatumWedstrijdUitslag
    11-09-2016Black Boys 2 - Tijnje 23-1
    11-09-2016VWC 2 - Lemmer 23-1
    11-09-2016Frisia 5 - Harlingen 36-0
    11-09-2016Harlingen 4 - LSC 1890 42-4
    11-09-2016Mildam 2 - Nieuweschoot 310-2
    18-09-2016Frisia 5 - Harlingen 45-0
    18-09-2016LSC 1890 4 - Mildam 22-5
    18-09-2016Harlingen 3 - Lemmer 27-5
    18-09-2016Tijnje 2 - Gorredijk 30-3
    25-09-2016Mildam 2 - Frisia 51-1
    25-09-2016Lemmer 2 - Tijnje 22-0
    25-09-2016Black Boys 2 - Harlingen 31-4
    25-09-2016Gorredijk 3 - LSC 1890 47-2
    25-09-2016Harlingen 4 - Nieuweschoot 36-2
    02-10-2016Nieuweschoot 3 - Harlingen 33-2
    02-10-2016Mildam 2 - Gorredijk 30-2
    02-10-2016LSC 1890 4 - Lemmer 21-2
    02-10-2016Frisia 5 - Black Boys 22-1
    09-10-2016Tijnje 2 - LSC 1890 41-3
    09-10-2016Black Boys 2 - Harlingen 44-3
    09-10-2016Lemmer 2 - Nieuweschoot 39-0
    09-10-2016Gorredijk 3 - Frisia 54-2
    09-10-2016VWC 2 - Mildam 24-3
    16-10-2016VWC 2 - Gorredijk 32-4
    16-10-2016Nieuweschoot 3 - Black Boys 22-4
    16-10-2016Mildam 2 - Harlingen 35-1
    16-10-2016Harlingen 4 - Lemmer 22-5
    16-10-2016Frisia 5 - Tijnje 23-2
    30-10-2016Black Boys 2 - VWC 21-2
    30-10-2016Lemmer 2 - Frisia 59-0
    30-10-2016Harlingen 3 - LSC 1890 41-2
    30-10-2016Tijnje 2 - Mildam 22-4
    06-11-2016LSC 1890 4 - Black Boys 21-1
    06-11-2016Mildam 2 - Harlingen 44-2
    06-11-2016Nieuweschoot 3 - Gorredijk 31-5
    06-11-2016Harlingen 3 - Tijnje 21-4
    13-11-2016Nieuweschoot 3 - LSC 1890 41-2
    13-11-2016Mildam 2 - Black Boys 21-0
    13-11-2016VWC 2 - Tijnje 21-1
    13-11-2016Gorredijk 3 - Lemmer 23-1
    13-11-2016Harlingen 4 - Harlingen 33-3
    20-11-2016Frisia 5 - VWC 21-9
    27-11-2016Harlingen 3 - VWC 21-1
    27-11-2016Lemmer 2 - Mildam 23-1
    27-11-2016LSC 1890 4 - Frisia 57-1
    04-12-2016Gorredijk 3 - Harlingen 36-2
    04-12-2016Black Boys 2 - Lemmer 26-0
    04-12-2016Harlingen 4 - Tijnje 24-2
    04-12-2016Frisia 5 - Nieuweschoot 36-4
    11-12-2016Tijnje 2 - Black Boys 20-1
    11-12-2016Lemmer 2 - VWC 214-1
    11-12-2016Nieuweschoot 3 - Mildam 24-1
    11-12-2016V.V. Heerenveen 3 - Gorredijk 3-
    18-12-2016Gorredijk 3 - Harlingen 44-2
    22-01-2017Harlingen 4 - VWC 27-4
    05-02-2017LSC 1890 4 - Harlingen 41-3
    05-02-2017Harlingen 3 - Frisia 52-5
    19-02-2017LSC 1890 4 - Gorredijk 35-4
    19-02-2017Tijnje 2 - Lemmer 21-3
    19-02-2017Harlingen 3 - Black Boys 21-3
    19-02-2017Nieuweschoot 3 - Harlingen 44-1
    26-02-2017Frisia 5 - Mildam 22-0
    05-03-2017Nieuweschoot 3 - VWC 20-3
    12-03-2017Gorredijk 3 - Nieuweschoot 37-2
    12-03-2017Black Boys 2 - LSC 1890 42-1
    12-03-2017Harlingen 4 - Mildam 20-6
    12-03-2017Tijnje 2 - Harlingen 30-1
    12-03-2017VWC 2 - Frisia 53-3
    19-03-2017Mildam 2 - VWC 21-2
    19-03-2017LSC 1890 4 - Tijnje 2-
    26-03-2017Harlingen 3 - Nieuweschoot 32-3
    26-03-2017Lemmer 2 - LSC 1890 43-0
    26-03-2017Gorredijk 3 - Mildam 25-1
    26-03-2017VWC 2 - Harlingen 42-3
    26-03-2017Black Boys 2 - Frisia 55-2
    02-04-2017VWC 2 - Black Boys 21-1
    02-04-2017LSC 1890 4 - Harlingen 35-2
    02-04-2017Mildam 2 - Tijnje 21-0
    02-04-2017Harlingen 4 - Gorredijk 31-3
    02-04-2017Frisia 5 - Lemmer 23-3
    09-04-2017Black Boys 2 - Nieuweschoot 31-3
    09-04-2017Lemmer 2 - Harlingen 45-2
    09-04-2017Tijnje 2 - Frisia 5-
    09-04-2017Gorredijk 3 - VWC 27-2
    16-04-2017Mildam 2 - LSC 1890 45-2
    16-04-2017VWC 2 - Nieuweschoot 31-5
    16-04-2017Black Boys 2 - V.V. Heerenveen 3-
    23-04-2017Tijnje 2 - Nieuweschoot 32-5
    23-04-2017VWC 2 - LSC 1890 42-2
    23-04-2017Harlingen 4 - Black Boys 26-3
    26-04-2017Frisia 5 - Gorredijk 31-3
    30-04-2017Frisia 5 - LSC 1890 46-8
    30-04-2017Gorredijk 3 - Black Boys 23-0
    30-04-2017VWC 2 - Harlingen 36-2
    30-04-2017Nieuweschoot 3 - Tijnje 22-3
    30-04-2017Harlingen 4 - V.V. Heerenveen 38-4
    07-05-2017Tijnje 2 - VWC 22-5
    07-05-2017Black Boys 2 - Mildam 21-9
    07-05-2017Harlingen 3 - Harlingen 41-2
    07-05-2017LSC 1890 4 - Nieuweschoot 33-0
    07-05-2017V.V. Heerenveen 3 - Frisia 51-2
    09-05-2017Mildam 2 - Lemmer 20-1
    10-05-2017Harlingen 4 - Frisia 55-3
    12-05-2017V.V. Heerenveen 3 - Nieuweschoot 32-9
    14-05-2017LSC 1890 4 - VWC 2-
    14-05-2017V.V. Heerenveen 3 - Mildam 22-2
    14-05-2017Nieuweschoot 3 - Frisia 53-3
    14-05-2017Harlingen 3 - Gorredijk 32-5
    14-05-2017Tijnje 2 - Harlingen 43-1
    17-05-2017Tijnje 2 - Frisia 53-1
    17-05-2017Lemmer 2 - Gorredijk 32-2
    19-05-2017Nieuweschoot 3 - V.V. Heerenveen 33-3
    21-05-2017LSC 1890 4 - Tijnje 2-
    21-05-2017Black Boys 2 - Gorredijk 31-6
    21-05-2017Lemmer 2 - Harlingen 34-4
    21-05-2017Frisia 5 - V.V. Heerenveen 37-3
    25-05-2017Black Boys 2 - V.V. Heerenveen 3-
    26-05-2017Nieuweschoot 3 - Lemmer 2-
    28-05-2017Lemmer 2 - Black Boys 2-
    28-05-2017LSC 1890 4 - VWC 2-
    28-05-2017V.V. Heerenveen 3 - Harlingen 4-
    28-05-2017Gorredijk 3 - Tijnje 2-
    28-05-2017Harlingen 3 - Mildam 2-
    30-05-2017V.V. Heerenveen 3 - LSC 1890 4-
    04-06-2017V.V. Heerenveen 3 - Harlingen 3-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:25


Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia