Frisia 6

Trainer/coach

Kevin Dikken (Trainer), Arjen van der Knijff (Leider)

Spelers

Robin Zondervan (Keeper), Nick Anema, Marco van den Burgt, Sybren Canrinus, Hans Dekker, Kevin Dikken, Henry Doornbos, Nick de la Fonteyne, Chris Hiemstra, Oetse Holtman, Arjen van der Knijff, Bert Korvermaker, Robin Koster, Jeffrey Lucardie

 

Informatie

  • Op dit moment geen teammededelingen


  • DatumTijdAanw.SoortWedstrijdScheidsrechterUitslag
    zo 04-jun10:3009:15CoS.F. Deinum 3 - Frisia 6-Wedstrijd uitgesteld, nieuwe datum nog niet bekend

  • Geen toernooien in deze periode


  • DagTijdGroepTrainer(s)KleedkamerVeldBallenhok
    Wo20:15-21:45Zondag 6Kevin Dikken, Nick de la Fonteyne3B2 + B315

  • Begeleiding

    TrainerKevin Dikken 06-23936634  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    LeiderArjen van der Knijff 06-46043190  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

    Spelers

    Keeper
    Robin Zondervan
    Veldspeler
    Nick Anema
    Veldspeler
    Marco van den Burgt
    Veldspeler
    Sybren Canrinus
    Veldspeler
    Hans Dekker
    Veldspeler
    Kevin Dikken
    Veldspeler
    Henry Doornbos
    Veldspeler
    Nick de la Fonteyne
    Veldspeler
    Chris Hiemstra
    Veldspeler
    Oetse Holtman
    Veldspeler
    Arjen van der Knijff
    Veldspeler
    Bert Korvermaker
    Veldspeler
    Robin Koster
    Veldspeler
    Jeffrey Lucardie
  • -- Er zijn geen teamlinks ingevuld --


  • -- Er zijn geen verslagen --



Competitie (5e klasse D)

  • #TeamGWGLVPDPVDPTPM
    1Dokkum 22014154310252-
    2Nicator 52012353868451
    3S.F. Deinum 3171205366034-
    4Friesland 3191207366348-
    5Frisia 618846285139-
    6Bergum 418828266559-
    7VC Trynwalden 3206311215077-
    8Jacob St. 2206212203367-
    9DTD 4205411194770-
    10Annaparochie St. 4206014185490-
    11Annaparochie St. 318459173244-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:25
  • DatumTijdWedstrijdAccommodatie
    24-05-201719:30Bergum 4 - Annaparochie St. 3Sportpark Het Koningsland-2
    28-05-201710:30S.F. Deinum 3 - Annaparochie St. 3Sportpark Deinum
    01-06-201719:30Bergum 4 - S.F. Deinum 3Sportpark Het Koningsland-2
    04-06-201710:30S.F. Deinum 3 - Frisia 6Sportpark Deinum

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:26
  • DatumWedstrijdUitslag
    11-09-2016DTD 4 - Frisia 64-1
    11-09-2016Friesland 3 - Dokkum 25-10
    11-09-2016Annaparochie St. 3 - VC Trynwalden 32-1
    11-09-2016Annaparochie St. 4 - Bergum 49-3
    16-09-2016Jacob St. 2 - DTD 44-8
    18-09-2016Bergum 4 - Nicator 55-3
    18-09-2016Frisia 6 - S.F. Deinum 33-1
    18-09-2016Dokkum 2 - Annaparochie St. 37-3
    18-09-2016Annaparochie St. 4 - Friesland 31-4
    25-09-2016Annaparochie St. 3 - Annaparochie St. 45-0
    25-09-2016DTD 4 - Bergum 44-1
    25-09-2016Nicator 5 - Frisia 65-4
    25-09-2016Friesland 3 - VC Trynwalden 3-
    25-09-2016S.F. Deinum 3 - Dokkum 25-1
    02-10-2016Annaparochie St. 3 - S.F. Deinum 30-3
    02-10-2016Annaparochie St. 4 - DTD 44-1
    02-10-2016Jacob St. 2 - Frisia 62-0
    02-10-2016VC Trynwalden 3 - Bergum 4-
    09-10-2016S.F. Deinum 3 - Annaparochie St. 45-1
    09-10-2016DTD 4 - Friesland 32-6
    09-10-2016Frisia 6 - Dokkum 25-3
    09-10-2016Bergum 4 - Jacob St. 24-1
    16-10-2016Annaparochie St. 4 - Frisia 62-4
    16-10-2016Dokkum 2 - Jacob St. 27-0
    16-10-2016Friesland 3 - Nicator 51-2
    16-10-2016Annaparochie St. 3 - Bergum 43-3
    23-10-2016S.F. Deinum 3 - Jacob St. 27-3
    23-10-2016Dokkum 2 - Nicator 53-2
    23-10-2016VC Trynwalden 3 - DTD 42-3
    30-10-2016Nicator 5 - Annaparochie St. 44-5
    30-10-2016Jacob St. 2 - VC Trynwalden 3-
    30-10-2016Frisia 6 - Annaparochie St. 32-2
    30-10-2016S.F. Deinum 3 - Friesland 36-3
    06-11-2016VC Trynwalden 3 - S.F. Deinum 31-3
    06-11-2016Dokkum 2 - DTD 45-2
    06-11-2016Bergum 4 - Frisia 61-6
    06-11-2016Annaparochie St. 3 - Friesland 30-2
    13-11-2016Annaparochie St. 4 - Jacob St. 29-2
    13-11-2016S.F. Deinum 3 - Nicator 50-2
    13-11-2016Friesland 3 - Bergum 44-3
    13-11-2016Annaparochie St. 3 - DTD 41-1
    13-11-2016VC Trynwalden 3 - Dokkum 24-2
    20-11-2016Nicator 5 - VC Trynwalden 36-0
    20-11-2016Bergum 4 - Dokkum 23-7
    27-11-2016Nicator 5 - Annaparochie St. 3-
    27-11-2016Jacob St. 2 - Friesland 31-2
    27-11-2016Dokkum 2 - Annaparochie St. 412-1
    27-11-2016Frisia 6 - VC Trynwalden 33-3
    04-12-2016DTD 4 - Nicator 51-1
    04-12-2016S.F. Deinum 3 - Bergum 45-2
    04-12-2016Friesland 3 - Frisia 62-6
    04-12-2016Annaparochie St. 4 - VC Trynwalden 37-9
    11-12-2016VC Trynwalden 3 - Annaparochie St. 3-
    11-12-2016Frisia 6 - DTD 40-0
    18-12-2016Jacob St. 2 - Nicator 51-5
    18-12-2016DTD 4 - S.F. Deinum 30-2
    05-02-2017Jacob St. 2 - VC Trynwalden 32-2
    05-02-2017Nicator 5 - Annaparochie St. 32-0
    19-02-2017Dokkum 2 - S.F. Deinum 35-2
    19-02-2017Annaparochie St. 4 - Annaparochie St. 30-6
    19-02-2017Bergum 4 - DTD 46-2
    19-02-2017Frisia 6 - Nicator 51-2
    19-02-2017VC Trynwalden 3 - Friesland 30-3
    26-02-2017Friesland 3 - VC Trynwalden 36-2
    26-02-2017Annaparochie St. 3 - Jacob St. 22-1
    26-02-2017Bergum 4 - Annaparochie St. 48-0
    05-03-2017VC Trynwalden 3 - Bergum 43-1
    05-03-2017Dokkum 2 - Friesland 30-2
    12-03-2017Nicator 5 - Jacob St. 2-
    12-03-2017Frisia 6 - Bergum 41-5
    12-03-2017Friesland 3 - Annaparochie St. 36-1
    12-03-2017S.F. Deinum 3 - VC Trynwalden 35-2
    12-03-2017DTD 4 - Dokkum 23-4
    19-03-2017Friesland 3 - DTD 44-0
    19-03-2017Annaparochie St. 4 - S.F. Deinum 34-2
    26-03-2017Nicator 5 - Dokkum 23-3
    26-03-2017Bergum 4 - VC Trynwalden 35-3
    26-03-2017DTD 4 - Annaparochie St. 43-6
    26-03-2017Frisia 6 - Jacob St. 26-1
    02-04-2017Annaparochie St. 4 - Nicator 50-4
    02-04-2017Dokkum 2 - Bergum 42-5
    02-04-2017VC Trynwalden 3 - Jacob St. 21-1
    02-04-2017Friesland 3 - S.F. Deinum 32-4
    02-04-2017Annaparochie St. 3 - Frisia 60-0
    09-04-2017Nicator 5 - Friesland 33-2
    09-04-2017Frisia 6 - Annaparochie St. 42-0
    09-04-2017Jacob St. 2 - Dokkum 20-3
    16-04-2017DTD 4 - Jacob St. 22-7
    16-04-2017Nicator 5 - Bergum 44-4
    21-04-2017Jacob St. 2 - Bergum 41-0
    21-04-2017DTD 4 - VC Trynwalden 35-0
    23-04-2017Jacob St. 2 - S.F. Deinum 30-4
    23-04-2017Annaparochie St. 3 - Dokkum 22-7
    23-04-2017Friesland 3 - Annaparochie St. 44-1
    23-04-2017VC Trynwalden 3 - Nicator 57-4
    30-04-2017S.F. Deinum 3 - DTD 45-2
    30-04-2017VC Trynwalden 3 - Frisia 61-4
    30-04-2017Friesland 3 - Jacob St. 24-0
    30-04-2017Annaparochie St. 3 - Nicator 52-3
    07-05-2017Jacob St. 2 - Annaparochie St. 41-0
    07-05-2017Dokkum 2 - VC Trynwalden 312-0
    07-05-2017Nicator 5 - S.F. Deinum 33-1
    07-05-2017DTD 4 - Annaparochie St. 32-2
    10-05-2017Annaparochie St. 4 - Dokkum 22-4
    14-05-2017Jacob St. 2 - Annaparochie St. 32-0
    14-05-2017Frisia 6 - Friesland 32-2
    14-05-2017Nicator 5 - DTD 49-2
    14-05-2017Bergum 4 - S.F. Deinum 3-
    14-05-2017VC Trynwalden 3 - Annaparochie St. 47-2
    21-05-2017VC Trynwalden 3 - Annaparochie St. 32-1
    21-05-2017Nicator 5 - Jacob St. 21-3
    21-05-2017Dokkum 2 - Frisia 65-3
    21-05-2017Bergum 4 - Friesland 36-1
    24-05-2017Bergum 4 - Annaparochie St. 3-
    28-05-2017S.F. Deinum 3 - Annaparochie St. 3-
    01-06-2017Bergum 4 - S.F. Deinum 3-
    04-06-2017S.F. Deinum 3 - Frisia 6-

    Bijgewerkt op maandag 22-05-2017 09:43:26


Bcl
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia