Veilingavond 8 nov programma

Programma vrijdag 8 november
19.30 uur           Inloop en ontvangst bij Lac Frisia 1883, Magere Weide, Leeuwarden
Inschrijving en ontvangst van een veilingnummer
Gelegenheid voor het kopen van consumptiemunten (let op de blauwe munten zijn niet geldig)
20.00 uur           Opening en start van de veiling door Sierd de Vos
                               Alle items vind u in het veilingmagazine. Dit magazine staat tot vrijdagavond online (zie link) en zal tijdens de inloop ook uitgedeeld worden.
23.15 uur            Afterparty olv Dj’s van de Ouwe Stoep
Voor alle gasten van de veiling en tevens toegankelijk voor 18+ frisianen en 1 introducee.
02.00 uur            Sluiting

De avond staat onder leiding van veilingmeester Ad van Zelst en toeziend oog van notaris mr. H.J. Hettema.

Tijdens de avond worden ook de winnende lotnummers van de kantineloterij getrokken en het winnende lot van de veilingloterij.
Loten voor de veilingloterij, met als prijs een elektrische fiets, zijn te koop tijdens de veilingavond.

Deze avond is gratis en vrij toegankelijk (bieden alleen voor iedereen boven de 18 jaar).

Voor de veiling is er een VIP borrel voor genodigde (o.a. sponsors). Hiervoor is een aparte uitnodiging verzonden.
Heb je geen uitnodiging ontvangen maar wil je wel bij de VIP borrel zijn? Ook dat kan! Er zijn nog 10 kaarten te koop a € 100,- p.st.

De opbrengst van de veiling zal gebruikt worden als bijdrage voor de renovatie van de kantine, maar is ook deels voor Support Casper. Casper van Eijck is niet alleen de clubarts van Feyenoord, maar ook hoogleraar Chirurgie aan het Erasmus MC en een specialist op het gebied van alvleesklierkanker. Met zijn stichting doet hij innovatief onderzoek naar behandelmethodes voor alvleesklierkanker. Een prachtig doel, wat wij als maatschappelijk betrokken club graag steunen.

Afdrukken

Dijkstra
Textielstra
Adrenna
Veltman Footer
Ing
Vos 2

Contact

  • Contactgegevens
  • Routebeschrijving
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Inloggen / uitloggen

Volg Frisia